wtorek, 23 kwietnia 2024
Płock

Ukradł alkohol, szarpał się z pracownikiem ochrony – grozi mu do 5 lat więzienia

27-letni płocczanin ukradł towar z jednego ze sklepów w Płocku, po czym użył przemocy wobec interweniującego pracownika ochrony. Ujęty złodziej, zatrzymany przez płockich kryminalnych usłyszał już zarzut kradzieży rozbójniczej mniejszej wagi. Sprawcy grozi teraz do 5 lat więzienia.

Wczoraj, w jednym ze sklepów na terenie Płocka doszło do kradzieży towaru. Mężczyzna, który chciał wynieść skradziony wcześniej alkohol poza teren sklepu, nie płacąc, został zauważony przez pracownika ochrony. Ochroniarz podjął pościg za  sprawcą, którego dogonił na parkingu. Złodziej szarpiąc się, groził pobiciem interweniującemu pracownikowi sklepu. Ten nie dając się zastraszyć natychmiast zaalarmował Policję. 27-latek został zatrzymany i noc spędził w policyjnym areszcie.

mówi asp. Krystyna Kowalska z KMP w Płocku

Kryminalni z Wydziału do Wali z Przestępczością przeciwko Życiu i Zdrowiu płockiej komendy Policji zajęli się tą sprawą. Zgromadzony materiał dowodowy pozwolił funkcjonariuszom postawić 27-letniemu płocczaninowi zarzut kradzieży rozbójniczej mniejszej wagi. Mężczyźnie grozi teraz nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *