sobota, 20 kwietnia 2024
Kultura

Co masz na sumieniu?

Zbrodnia zawsze wzbudza emocje. Jakie wywoła w Tobie – pozytywne czy negatywne?

Przekonaj się, czytając Wahadło sumienia – frapujący kryminał, którego nie odłożysz, dopóki nie zrozumiesz „dlaczego zabił?”. Autorem powieści jest Paweł Wichowski.

Niektórzy mówią, że to czarny kot przynosi pecha. Inni – że to pociąg, gdy ktoś rzuca cię na tor. Roman zdecydowanie należy do tych drugich. I lubi brać sprawy we własne ręce – nawet przebywając w więzieniu. Odsiaduje karę i wspomina historię, która zmieniła go na zawsze.

Jest słoneczne lato 2005 roku, dorastający na wsi Roman ma zaledwie 15 lat. Zdążył już nawet poznać miłość swego życia – szkolną koleżankę Markizę. Wrażliwy romantyk wierzy, że wszystko pójdzie jak z płatka: dziewczyna, żona, drzewo, dom i syn. Markiza jednak nie odwzajemnia jego uczucia.

Rozgoryczony i pełen tłumionej wściekłości nastolatek postanawia się zemścić. Los sprawia, że spotyka niebezpiecznych ludzi, mogących mu w tym pomóc… Roman wkrótce zrozumie, że wystarczy raz poruszyć moralny pion, by rozhuśtać go jak szalone wahadło.

Moim jedynym towarzyszem znów będzie zemsta. Taka, która nie uznaje kotwic rzucanych w jedno miejsce. Taka, która pędzi tam, gdzie czuje świeższe ślady krwi. Muszę tylko być cierpliwy.

Na którą stronę przechyli się twoje Wahadło sumienia? Dowiedz się, czytając książkę!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *