sobota, 20 kwietnia 2024
PłockSport

Marciniak poprowadzi Mecz dla Weroniki

To już dziś. Od 16.00 w Orlen Arenie „Mecz dla Weroniki”. Zapraszają organizatorzy WOPR Płock, a atrakcji nie zabraknie.

Charytatywne spotkanie poprowadzi najlepszy piłkarski sędzia świata Szymon Marciniak. Wiadomość ta sprawia, że mecz nabiera jeszcze bardziej wyjątkowego charakteru i staje się wydarzeniem niezwykle prestiżowym również ze sportowego punktu widzenia. Szymon Marciniak, powszechnie znany jako sędzia finałowego meczu Mistrzostw Świata w piłce nożnej Argentyna – Francja „Katar 2022” bez wątpienia przyczyni się do podniesienia zarówno poziomu sportowego meczu jak również jego prestiżu

– mówi Piotr Lisocki wiceprezes WOPR Płock.

Ale to nie wszystko. Swój udział w meczu potwierdził również Paweł Sokolnicki, sędzia liniowy finałowego meczu Mistrzostw Świata w piłce nożnej Argentyna – Francja Katar 2022. Dopełnieniem składu sędziowskiego będzie Tomasz Marciniak, brat Szymona Marciniaka, również zawodowy sędzia piłkarski.

Mecz komentował będzie Dariusz Szpakowicz. A na parkiecie zobaczycie, prócz znanych w Płocku polityków, samorządowców, artstów z pierwszych stron gazet. Swój udział potwierdził m.in. Radosław Majdan, Rafał Mroczek. Mecz rozpocznie się o godz. 17.00 przy czym wejście na halę możliwe będzie już od godz. 16.00.

Pamiętajmy, że spotykamy się dla pięcioletniej Weroniki, której nasza obecność może pomóc w odzyskaniu zdrowia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *