Płock

Zew natury bez cenzury, czyli jak robią TO zwierzęta

Intymne życie zwierząt jest fascynujące. Jak odnaleźć „tą jedyną”, a często „te jedyne”, w olbrzymim stadzie, gęstej dżungli lub bezkresnym oceanie? Jak pokonać potężnych rywali? Ilu zabiegów potrzeba, aby zauroczyć i zdobyć kapryśną, niedostępną, a czasem wręcz niebezpieczną wybrankę? A wreszcie, jak zwierzęta TO robią?

Na te i wiele innych pytań znajdziecie odpowiedź już w piątek 10 lutego o godzinie 18:00 w ZOO Płock. Organizatorzy zapraszają tylko osoby pełnoletnie. Atrakcją wieczoru będzie niezwykle interesujący i barwny wykład połączony z prezentacją multimedialną prezesa płockiego ogrodu, Krzysztofa Kelmana, pt. „Zew natury bez cenzury, czyli intymne życie zwierząt”. Towarzyszyć będą mu quizy, m. in. „Egzamin Ustny”, „Szybki Numerek” czy „Zabawy Grupowe” z wyjątkowymi nagrodami jak np. vouchery do restauracji i pizzerii, zestawy kosmetyków, bilety do kina i na kręgle, vouchery na stylizację paznokci, udział w warsztatach „Trening dla mózgu”. Odbędzie się także wystawa ejakulatów, a dzięki współpracy z Uniwersytetem Mikołaja Kopernika w Toruniu można będzie podziwiać bogatą kolekcję eksponatów zwierzęcych „klejnotów”.

Sprzedaż biletów na https://bilety.zoo.plock.pl/ UWAGA! Bilet kupiony na wydarzenie “Zew natury bez cenzury” będzie można dodatkowo wykorzystać na jednorazowy wstęp do ZOO do końca marca 2023 roku!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *