Lewica zaprasza seniorów na szkolenie

,,Seniorze nie daj się oszukać” to szkolenie jakie dla osób starszych planuje zorganizować Lewica w Płocku. Odbędzie się ono 17 kwietnia o godz. 17:00 w biurze poselskim Arkadiusza Iwaniaka przy ul. Rembielińskiego 8. Zapisy w biurze poselskim do 12 kwietnia lub telefonicznie pod numerem 513 576 646.

Postanowiliśmy zrobić takie szkolenie, które pokaże jak uniknąć oszustw na seniorach. Chcemy pokazać metody oszustów, sposoby zabezpieczania się. To metoda „na wnuczka”, „na policjanta”, na „pracownika ZUS”, ale również chcemy powiedzieć seniorom jak się zabezpieczyć w internecie, jak zabezpieczyć własne dane osobowe, czy jak zabezpieczyć się po utracie dokumentów

– mówi poseł Arkadiusz Iwaniak.

Szkolenie poprowadzi specjalista, były policjant Krzysztof Piasek.

To nie jedyna propozycja Lewicy. 21 kwietnia rozpocznie się III już edycja konkursu ,,Moja Wizja Zielonej Planety”. Potrwa on do 22 maja. Uczestnikami konkursu mogą być dzieci i młodzież Szkół Podstawowych. Szczegóły poznamy wkrótce. Natomiast jeszcze w kwietniu Lewica zaprasza na ,,Rajd Rowerowy”. Odbędzie się on 22 kwietnia o godz. 11:00. Start spod Ratusza w Płocku. Zapisy w biurze poselskim do 19 kwietnia. W czerwcu rozpocznie się konkurs na ,,Najpiękniejszy letni balkon”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *