wtorek, 21 maja 2024
Płock

Miasto oddaje kolejne mieszkania

Jedenasty blok na osiedlu Miodowa Jar jest na ukończeniu. Latem pod adresem Miodowa 27 zamieszka piętnaście rodzin.

Aktualnie zaawansowanie robót budowlanych przy realizacji budynku mieszkalnego Miodowa 27 jest bardzo duże. Budynek jest w stanie surowym zamkniętym. Wykonano więźbę dachową z pokryciem membraną dachową oraz obróbki blacharskie i montaż rynien Trwa pokrycie dachu blachodachówką. Wykonano już docieplenie ścian styropianem z warstwą zbrojącą oraz ułożono strukturę wykończeniową elewacji budynku.

Wewnątrz budynku trwa montaż instalacji elektrycznej oraz instalacji sanitarnej. Na parterze i poddaszu wykonano tynkowanie lokali. Obecnie trwają prace tynkarskie w lokalach na pierwszym piętrze. Rozpoczęło się docieplenie dachu wełną na poddaszu. Budynek posiada już przyłącze wodociągowe. Termin zakończenia robót i odbioru budynku wraz z pozwoleniem na użytkowanie zaplanowano do końca czerwca 2023 roku.

Inwestycja kosztuje ponad 2,5 mln zł. Łącznie na tym osiedlu będzie trzynaście bloków ze 177 mieszkaniami komunalnymi i socjalnymi. W najbliższych tygodniach miasto zamierza ogłosić przetarg na realizację kolejnego budynku przy ul. Miodowej 33.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *