poniedziałek, 15 kwietnia 2024
Płock

Jest praca w Straży Miejskiej w Płocku

Stabilne zatrudnienie, bezpłatne szkolenia, świadczenia socjalne, a także możliwość rozwoju zawodowego – to oferta płockiej Straży Miejskiej dla tych, którzy chcieliby zasilić szeregi tej formacji. Trwa nabór do pracy. Zgłoszenia przyjmowane są do 8 maja.

Ochrona porządku publicznego, w tym m.in. działania patrolowo-interwencyjne, podejmowanie czynności w przypadku naruszeń przepisów prawa, ochrona mienia oraz życia i zdrowia mieszkańców, zabezpieczanie zgromadzeń i imprez publicznych – to będą główne zadania osoby zatrudnionej na stanowisku aplikanta w Straży Miejskiej.

Strażnik miejski to służba na rzecz mieszkańców, zawód zaufania publicznego, a to zobowiązuje. Wymagania obowiązkowe przyszłych strażników to wiek: ukończone 21 lat, wykształcenie co najmniej średnie, uregulowany stosunek do służby wojskowej, obywatelstwo polskie, sprawność pod względem fizycznym i psychicznym, posiadanie pełni praw publicznych, niekaralność sądowa. Praca w Straży Miejskiej w Płocku jest pracą dla społeczeństwa. Jest zadaniem trudnym i wyczerpującym. Wymaga od kandydata zaangażowania, odpowiedzialności i uczciwości.

wylicza starszy inspektor Jolanta Głowacka rzecznik prasowy SM w Płocku

Przyszli funkcjonariusze będą się uczyć sposobów podejmowania interwencji, wezmą również udział w szkoleniu podstawowym, którego celem będzie m.in. umiejętność zachowania się w ekstremalnych sytuacjach oraz poznanie zagadnień prawa.

Szczegółowe informacje dotyczące naboru dostępne są na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej – https://sm.plock.eu oraz w siedzibie Straży Miejskiej przy ul. Otolińskiej 10.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *