Płock

Remont na Podolance – końca prac nie widać

Nie mamy dobrych wiadomości dla sympatyków płockiej Podolanki. Prace modernizacyjne przeciągną się. Ich zakończenie zaplanowano na koniec 2023 r. Co jest powodem?

MOSiR

Konieczne jest wykonanie znacznie głębszego palowania na potrzeby nowych zjeżdżalni niż przewidziano. Napotkano problemy z pozyskaniem firmy wykonującej prace ściśle specjalistyczne o takim zakresie, stąd nastąpi przesunięcie zakończenia prac na trzeci kwartał 2023 r. (…)

tłumaczy MOSiR

Prace na Podolance trwają już ponad rok. Rozpoczęto je w kwietniu 2022 r. Wstępnie planowano, że potrwają do końca 2022 r. Ale zawsze było coś…

Dotychczas, jak informuje spółka zamontowano oraz obudowano niecki jacuzzi wraz z zabudowami ze schodów. Na plaży basenowej wyrównano całą nawierzchnię oraz wykonano jej hydroizolację. Zrealizowano połączenie dna niecki basenu sportowego ze ścianami i kanałami napływowymi. Wykonano także instalację ogrzewania podłogowego. Aktualnie trwają prace wykończeniowe niecki sportowej.

Jako Zarządzający zdajemy sobie sprawę, jak bardzo ważnym obiektem dla Państwa jest nasza pływalnia, dlatego przepraszamy za niedogodności związane z przesunięciem daty zakończenia remontu, jednakże dokonujemy wszelkich starań, aby remont zakończył się jak najszybciej i obiekt spełniał oczekiwania oraz wszelkie standardy bezpieczeństwa.

tłumaczy się MOSiR

Prace wstępnie zakładano, że będą kosztowały ok. 10 mln zł. Kwota ta zapewne ulegnie zmianie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *