środa, 17 kwietnia 2024
Sport

Na mecz do kina

Po wielkich emocjach w ORLEN Arenie, Nafciarze zremisowali pierwszy ćwierćfinałowy pojedynek Ligi Mistrzów. Już w najbliższą środę – 17 maja o godz. 18:45, ORLEN Wisłę Płock czeka rewanż i decydujące starcie o awans do Final4 EHF Champions League. Jeśli nie jedziesz na wyjazd do Magdeburga, obejrzyj mecz na wielkim ekranie w NoveKino Przedwiośnie!

#walczyMY o Final4!

W minioną środę ORLEN Wisła Płock zagrała historyczny pojedynek w ćwierćfinale Ligi Mistrzów. Nafciarze rozpoczęli dwumecz i walkę o Final4 elitarnej EHF Champions League z Mistrzem Niemiec – SC Magdeburg od domowego starcia. W ORLEN Arenie nie zabrakło emocji na parkiecie, jak i trybunach, gdzie fantastyczną atmosferę stworzyli kibice, a dzięki ich wsparciu, Niebiesko-Biało-Niebiescy zremisowali trudny mecz. Teraz przed nimi pojedynek, decydujący o awansie do najlepszej czwórki , który odbędzie się już w środę – 17 maja o godz. 18:45 w GETEC Arenie w Magdeburgu.

Oglądajmy razem w NoveKino Przedwiośnie!

Jeśli nie możecie jechać do Magdeburga, mamy dla Was rozwiązanie! W środę – 17 maja o godz. 18:45 u naszego Partnera – NoveKino Przedwiośnie, odbędzie się wyjątkowy seans dedykowany kibicom Nafciarzy. Na wielkim ekranie – na żywo – zostanie wyświetlony mecz SC Magdeburg – ORLEN Wisła Płock. Będzie to okazja do obejrzenia walki o Final4 Ligi Mistrzów w kibicowskim gronie i wspólnego dopingowania Wiślaków. Zapraszamy do zakupu biletów!

Cennik biletów:

Normalny – 23 zł

Ulgowy – 20 zł

Normalny z karnetem* – 20 zł

Ulgowy z karnetem* – 17 zł

Gdzie kupić bilety?

Bilety można zakupić stacjonarnie w NoveKino Przedwiośnie i przez internet (na stronie kina – TUTAJ), jednak nie ma możliwości rezerwacji miejsc.

*Zniżki karnetowe obowiązują tylko przy zakupie stacjonarnym, po okazaniu karnetu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *