ORLEN S.A.Płock

„Zaczarowany świat bajek” dwa koncerty w ramach projektu ORLEN dla Płocka

Już 4 czerwca w sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej w Płocku odbędą się dwa koncerty z okazji Dnia Dziecka “Zaczarowany świat bajek”. PKN ORLEN, ORLEN Asfalt wraz z Płocką Orkiestrą Symfoniczną przygotowały dla najmłodszych Płocczan kolejne artystyczne wydarzenie. 

Płocka Orkiestra Symfoniczna im. Witolda Lutosławskiego pod kierownictwem muzycznym Ariela Ludwiczaka wykona dwa koncerty hitów z bajek Disneya w wykonaniu solistów: Sylwii Banasik – Smulskiej oraz Marcina Jajkiewicza – doskonałych aktorów musicalowych i dubbingowych, związanych z głównymi scenami polskich teatrów muzycznych, którzy użyczali głosu niezliczonym bohaterom bajek w polskich wersjach językowych. W programie usłyszymy największe przeboje: Pół kroku stąd (Vaiana), Nigdy nie ulegnę (Mustang), Ty druha we mnie masz (Toy Story), Nie bój się chcieć (Zwierzogród), Tej historii bieg (Piękna i Bestia), Drobnostka (Vaiana), Rodzina Madrigal (Nasze Magiczne Encanto), Miłość rośnie w nas (Król Lew), Wyginam śmiało ciało (Madagaskar).

Koncertom towarzyszyć będzie wyjątkowo bajeczna oprawa. Dzieci wraz z opiekunami wejdą do budynku szkoły czerwonym dywanem, przez bajeczne foyer, gdzie przywitają ich maskotki Myszka Mini i Myszka Miki. Na końcu czerwonego dywanu dzieci będą mogły zapozować do zdjęcia na tematycznej, balonowej ściance. Na salę koncertową młodych melomanów zaprowadzą bileterki przebrane w stroje księżniczek. Wystrój sceny przeniesie uczestników do krainy Disneya. Przed każdą piosenką na ekranie zostanie zaprezentowany tytuł utworu oraz informacja z jakiej bajki pochodzi w specjalnie przygotowanej na koncerty graficznej oprawie. Po koncercie na dzieci z okazji ich święta będą czekały dodatkowe atrakcje: malowanie twarzy, tatuaże, kreatywne zabawy z animatorami, fotobudka. Czas trwania każdego koncertu: ok 75 minut, przewidywany czas atrakcji po każdym koncercie: ok 90 minut.

Chcąc dotrzeć do jak najszerszej płockiej publiczności, organizatorzy przewidzieli dwa koncerty: o godz. 13:00 oraz o 17:00. Bilety, dzięki dofinansowaniu wydarzenia przez PKN ORLEN oraz ORLEN Asfalt, dostępne będą w atrakcyjnej cenie: 5 zł za bilet ulgowy (dzieci, młodzież, studenci) i 10 zł za bilet normalny.

Zapraszamy do zakupu biletów od środy 17 maja od godz. 08:00 w kasie Płockiej Orkiestry Symfonicznej przy ul. Bielskiej 9/11 oraz równocześnie w serwisie www.bilety24.pl  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *