sobota, 18 maja 2024
Kultura

Crossover PRIME ORCHESTRA w piątek w Płocku

W czerwcu 2023 nowoczesna ukraińska orkiestra crossover PRIME ORCHESTRA odwiedzi europejskie miasta z potężnym programem – ROCK SYMPHO SHOW!

Koncerty odbędą się w miastach Polski i Czech. Koncert w Płocku odbędzie się 9 czerwca w Amfiteatrze. Początek o 19.00.

ROCK SYMPHO SHOW – imponujące, jasne i mocne show muzyczne. W programie występu znajdują się ekskluzywne covery orkiestry, które nadają światowej sławy rockowym przebojom nowego brzmienia, wzbogaconego symfonicznymi barwami, a publiczność ma okazję odkryć niezbadane strony swojej ulubionej muzyki i naładować się energią!

PRODIGY, RHCP, DEEP PURPLE, KISS, QUEEN, AC/DC, METALLICA, Bon Jovi, Depeche Mode, SOAD, COLDPLAY i inni. Wykonane zostaną także utwory ukraińskie. Wykorzystując cały arsenał kreatywny i techniczny, przez 2 godziny na żywo zespół PRIME ORCHESTRA, w skład którego wchodzą błyskotliwi profesjonalni muzycy i wokaliści orkiestry, potężny zespół rockowy, mistrz efektów dźwiękowych DJ-ów i niezwykle charyzmatyczny dyrygent – tworzą niezrównaną rockową atmosferę, szalona dynamika i jazda w programie ROCK SYMPHO SHOW!

Fenomen PRIME ORCHESTRA wdarł się do przestrzeni muzycznej i koncertowej na fali jakościowo nowej muzyki ukraińskiej w 2014 roku. Innowacyjna immersyjna orkiestra crossover stworzyła niszę i od razu stała się liderem programów koncertowych Sympho Show. Prime Orchestra tworzyła covery i mash-upy światowych hitów i ścieżek dźwiękowych w oryginalnych aranżacjach i pakowała je w jasną oprawę wizualną. Orkiestra stworzyła 20 programów, zagrała ponad tysiąc koncertów w różnych krajach świata.

Pomoc dla Ukrainy.

PRIME ORCHESTRA koncertuje w obronie Ukrainy od maja 2022 roku, kiedy to ewakuowano muzyków. Podczas swoich występów opowiadają europejskiej publiczności o swoich osobistych przeżyciach, okropnościach wojny, pokazują filmy, wzywają pomoc Ukraińców i wyrażają wdzięczność wszystkim, którym na nich zależy. Głównym celem jest poinformowanie ludności miast europejskich o agresji zbrojnej Federacji Rosyjskiej na Ukrainę, przyciągnięcie pomocy ze strony krajów europejskich oraz integracja kulturowa. Orkiestra pochodzi z Charkowa, Miasta Muzyki UNESCO, które od 24 lutego 2022 roku jest pod ciągłym ostrzałem Federacji Rosyjskiej. Wielu cywilów cierpi z powodu wojny. Dlatego podczas trasy koncertowej orkiestra organizuje zbiórkę pieniędzy dla Ukraińców cierpiących z powodu wojny. Dzięki koncertom i pomocy troskliwych Europejczyków już 50 generatorów dostarcza energię mieszkańcom wyludnionych miast obwodu charkowskiego, dostarczono także sprzęt medyczny i zaopatrzenie dla osób niepełnosprawnych, lekarstwa, ubrania, żywność dla niemowląt i inne rzeczy. wysłano. Ostatnio za pieniądze zebrane z koncertów orkiestra kupiła w Niemczech dwie karetki pogotowia i wysłała je na ratowanie życia ludzi w obwodzie charkowskim. Występy i liczne wywiady z europejskimi gazetami, radiem i telewizją dają artystom możliwość przekazania najważniejszej myśli – nie zapominajcie, że w pobliżu toczy się straszna wojna, Ukraina potrzebuje pomocy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *