sobota, 18 maja 2024
Gospodarka i społeczeństwo

Zestawy LEGO® City dla 7-latków!

Dzieci wczesnoszkolne są bardzo ciekawe świata i potrafią budować coraz to bardziej wymyślne konstrukcje. To właśnie dla nich są zestawy LEGO® City, gdzie odkrywa się miejskie atrakcje. Jakie zestawy podarować na prezent i co zawierają?

Wielka przygoda na arenie od LEGO® City

Jeśli Twoje dziecko jest miłośnikiem sztuczek i pojazdów, które mają moc, to zestaw Kaskaderska Arena z dwoma pętlami jest dla niego. Ten dość duży zestaw kryje w sobie wiele niespodzianek. Dwa motocykle i monster truck mogą skakać po arenie pełnej przeszkód. Dwie kaskaderskie pętle dają możliwość niezapomnianej zabawy. Specjalna rampa i ściana z płomieniami, minifigurki i pętla ze szczękami węża to godziny świetnej zabawy. Motocykle działają na koło zamachowe, dzięki czemu są jeszcze bardziej atrakcyjne do zabawy. Dziecko ma zapewnione godziny atrakcji.

Kosmiczne przygody czekają na dzieci od lat siedmiu

Dla małych fanów kosmicznych przygód jest coś specjalnego. Start rakiety z kosmodromu to imponujący zestaw z serii LEGO® City, dzięki któremu dziecko może rozwijać swoje zainteresowania astronomią i wcielać się w przygody w kosmosie. Detale są odwzorowaniem realnych akcesoriów z NASA i dzięki temu, zestaw jest bardzo realistyczny. W zestawie znajdują się choćby rakieta, centrum kontroli, wieża, 7 minifigurek, a nawet łazik i dron. Jeśli filmy i książki o kosmosie nie wystarczą, pora wcielić się w rolę kosmonautów i wziąć sprawy w swoje ręce.

Pora poznać lepiej dworzec kolejowy i samodzielnie zaplanować ruch pojazdów

Miasto jest pełne wielu miejsc, które dosłownie tętnią życiem. Jednym z nich jest Dworzec Kolejowy jako wielofunkcyjny model, gdzie zawsze coś się dzieje. Dworzec jest dwupoziomowy i zawiera peron, zgrabny autobus, pojazd szynowy, a także przejazd kolejowy i toi toia. Zajrzyj do centrum sterowania, idź do kasy biletowej, odpocznij w kawiarni. Wykorzystaj ciężarówkę z podnośnikiem do przewożenia potrzebnych rzeczy. W autobusie zmieści się wszystkie sześć minifigurek. Dziecko nauczy się planować dwoje działania w czasie i ćwiczy koordynację rąk w trakcie sterowania pojazdami.

Kolejna atrakcja dla małych zwolenników pojazdów

Czy znasz już zestaw Parking dla pojazdów uprzywilejowanych? Jeśli nie, to pora to zmienić. Życie miejskie ma szybkie tempo, a seria LEGO® City o tym wie. Ten zestaw to takie pojazdy ratunkowe jak helikopter strażacki, policyjne auto, karetka, a do tego minifigurki. Łapanie złodziejaszków, czy pomoc karetką? A może patrol z helikoptera? Dziecko samo wybierze jak chce się bawić i organizować pomoc w mieście. Dzieci od szóstego roku życia mogą cieszyć się zabawą tym zestawem i wcielić w rolę bohatera miejskiego. Seria LEGO® City pokazuje różnorodność życia miejskiego, ale i podkreśla zagadnienie związane z nauką, jak motywy kosmiczne. Dzięki temu rozbudza naturalną ciekawość dziecka w stosunku do otaczającego świata. Te zestawy to samo życie codzienne, gdzie dziecko dostrzega zależności i uczy się kreatywnej zabawy.

Stacja kosmiczna na księżycu to spełnienie dziecięcych marzeń o kosmosie

Kolejny ciekawy zestaw nawiązujący do przygód w kosmosie to Stacja kosmiczna na Księżycu. Ten zestaw daje możliwość zbudowania modelu stacji kosmicznej na księżycu, razem z kapsułą dokującą i astronautami. W samej stacji kosmicznej jest nawet laboratorium botaniczne i naukowe oraz sypialnie, tak jak w prawdziwej stacji. Gwiezdna przygoda staje się realna z tym zestawem, a dziecko oswaja się z tematyką eksploracji kosmosu. Kosmiczne zabawki od LEGO® City to kreatywne i pełne szczegółów kompozycje. Zestawy LEGO® City to coś co zbliża dziecko do tematyki kosmosu. Czas wspólnie spędzony na budowaniu zestawu z dzieckiem jest bezcenny i wiele wnosi do wspólnych relacji między rodzicem, a dzieckiem. Zestawy LEGO® to precyzja, oryginalność i kreatywność dla dzieci w każdym wieku.

Sterowanie maszyną budowlaną to ogromna frajda dla dziecka

Niezwykły i realistyczny Żuraw samochodowy to ciekawy i wielofunkcyjny pojazd dla dziecka. Ten pojazd budowlany to kopia dużej maszyny, która sprawi, że dziecko wcieli się w rolę konstruktora. Ruchomy wysięgnik, specjalne podpory i wciągarka pozwolą kreatywnie spędzać czas. Kierowca i robotnicy czekają na nowe zlecenie. Podnoszenie, opuszczanie, obracanie, te czynności wykonuje dziecko, planując i koordynując swoją pracę. Ten pojazd to fajna zabawa dla małych fanów maszyn budowlanych.

Kosmos i maszyny budowlane? Seria LEGO® City umiejętnie łączy różne zainteresowania

Kreatywność serii LEGO® City i tym razem nie zawodzi. Zestaw Ciężarówka z kosmiczną karuzelą to połączenie maszyny budowlanej z wątkami kosmosu. Przyczepa ciężarówki może bez problemu być zmieniona na kosmiczną karuzelę. Dzięki obrotowej korbce, wagoniki są wprawiane w ruch i zabawa nigdy się nie kończy. Dziecko zbuduje taką scenerię jaką chce w danej chwili i uczy się kreatywnej zabawy. Już sześciolatki mogą bawić się tym parkiem rozrywki. Kolorystyka zestawu, gdzie dominuje fiolet i pomarańcz, ożywia model z klocków. Zabawne zielone elementy dodają uroku tej zabawce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *