poniedziałek, 4 grudnia 2023
Sport

Ręczni zapraszają na trening otwarty

ORLEN Wisła Płock rozpoczyna przygotowania do nowego sezonu. W niedzielę Nafciarze przejdą badania, a w poniedziałek po raz pierwszy spotkają się w ORLEN Arenie. Już 24 lipca o godz. 17:00, zapraszamy na trening otwarty!

Za nami 1,5 miesięczna przerwa od piłki ręcznej, a na horyzoncie widać już nowe rozgrywki. Nafciarze zainaugurują sezon 2023/2024 wyjazdowym meczem PGNiG Superligi z Piotrkowianinem Piotrków Trybunalski, zaplanowanym na 30 sierpnia. Nim jednak nasza drużyna rozpocznie walkę o kolejne tytuły na polskich i zagranicznych parkietach, czeka ją intensywny okres przygotowawczy – treningi, sparingi oraz turnieje. Na początek, zawodnicy przejdą badania lekarskie, natomiast następnie, po raz pierwszy w nowym składzie, spotkają się w ORLEN Arenie i przystąpią do treningów.

Już w najbliższy poniedziałek – 24 lipca, serdecznie zapraszamy do ORLEN Areny, gdzie o godz. 17:00, odbędzie się trening otwarty dla kibiców i mediów. To idealna okazja, aby powitać nowych graczy oraz cały skład ORLEN Wisły Płock 2023/2024 i zobaczyć go na parkiecie. 

Przyszła pora na kolejne wyzwania i wymagające pojedynki. W zbliżającym się sezonie czeka nas jeszcze więcej meczów oraz sportowych emocji na najwyższym poziomie. Do PGNiG Superligi powróci faza play-off, ORLEN Puchar Polski odbędzie się w nowej odsłonie, a Nafciarze ponownie będą rywalizowali wśród najlepszych zespołów w EHF Champions League. Mamy nadzieję, że kibice licznie przyjdą na pierwszy trening i pokażą, że w sezonie 23/24 dalej #walczyMY wspólnie!
Do dyspozycji mediów będzie udostępniona loża prasowa (wejście od godz.16:30), a po treningu dziennikarze będą mieli możliwość rozmowy z zawodnikami oraz sztabem trenerskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *