Komenda Miejska Policji w Płocku

Zaginęła 11-letnia Wiktoria [aktualizacja]

Dziewczynka została odnaleziona – policja odwołała child alert.

Od kilkudziesięciu godzin policja, rodzina, ale nie tylko poszukują 11-letniej Wiktorii z Sosnowca. Dziewczynka ostatni raz była widziana przy ulicy 11 listopada. Policja podała rysopis poszukiwanej dziewczynki i zaapelowała o kontakt do wszystkich posiadających jakiekolwiek informacje. W niedzielę wieczorem uruchomiono Child Alert.

Wiktoria Kasperczyk zaginęła w sobotę około godziny 18:45, kiedy wyszła ze swojego domu w Sosnowcu i do chwili obecnej nie wróciła. Jej rodzina i bliscy nie mają z nią kontaktu.

W niedzielę wieczorem uruchomiono Child Alert.

Dziewczynka ma 167 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, włosy długie, ciemny blond, oczy zielone. Ubrana była w t-shirt fioletowy, krótkie spodenki szare, buty czarne.

Wszystkie osoby, którą mogą mieć informacje o miejscu pobytu zaginionej proszone są o kontakt pod nr tel. : 995, 112 lub 47 85 21 281. Informacje można zgłaszać także na adres mailowy: childalert@policja.gov.pl.

Dziewczynka wygląda na nieco starszą, mającą około 14 lat. Jej znakiem charakterystycznym jest znamię znajdujące się nad pępkiem.

Wiktoria w dniu zaginięcia ubrana była w spodenki typu jeansy, fioletową koszulkę koloru z charakterystycznym wzorem anime na przodzie oraz czarne sportowe buty. Zaginiona może przy sobie posiadać telefon komórkowy Xiaomi Redmi Note 10S, jednak jest on nieaktywny. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *