wtorek, 5 marca 2024
Powiat PłockiWyszogród

Bądź aktywny z Mistrzem Sportu – akcja w Wyszogrodzie

Dziś w Wyszogrodzie w ramach Szkolnego Klubu Sportowego odbyła się akcja pod hasłem „Bądź aktywny z Mistrzem Sportu”. Spotkanie to wielki sportowy kunszt pełen atrakcji, zabawy, aktywności i edukacji.

W wydarzeniu uczestniczył Minister Sportu i Turystki Pan Kamil Bortniczuk oraz senator Marek Martynowski. Minister Sportu i Turystyki podkreślał jak ważny jest sport i zaszczepianie go od najmłodszych lat, by sport i wybrana dyscyplina towarzyszyła w dorosłym życiu. Dyrektorom szkół Minister przekazał prezent w postaci piłek, które będą służyć całym społecznościom szkolnym.

Obecna Burmistrz Gminy i Miasta Wyszogród Iwona Gortat dziękowała za możliwość przeprowadzenia akcji sportowej właśnie w Wyszogrodzie dzięki czemu uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Wyszogrodzie, Rębowie i Kobylnikach mogli aktywnie spędzić czas i spotkać się z olimpijczykami i złotymi medalistami sportu.

Dzieciaki były bardzo zadowolone, chętnie uczestniczyły we wszystkich dyscyplinach, które zorganizowane były na najwyższym poziomie.

Program finansowany jest przez Ministerstwo Sportu i Turystyki, Operatorem Głównym Programu – Instytut Sportu, a partnerem głównym Orlen.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *