wtorek, 28 maja 2024
ORLEN S.A.Płock

Trwa nabór do II edycji Akademii Wodorowej

To już kolejna edycja programu, którego celem jest edukacja studentów i absolwentów zainteresowanych rozwojem oraz zarządzaniem całym łańcuchem wartości technologii wodorowych. Znacie idealnych kandydatów do programu? Zaproście ich do udziału w Akademii Wodorowej! Nabór uczestników potrwa do 12 listopada.

Akademia Wodorowa (Akademia H2) jest odpowiedzią na trwającą transformację energetyczną. We współpracy z uczelniami wyższymi, instytucjami naukowymi i zakładami przemysłowymi budujemy kompetencje w nowej, szybko rozwijającej się gałęzi gospodarki wodorowej. Kładziemy fundamenty pod przyszłe polskie technologie wodorowe. Kształcimy specjalistów w tej dziedzinie.

Głównym celem Akademii H2 jest:

– szkolenie i rozwój kadr wyspecjalizowanych w innowacyjnych technologiach wodorowych oraz ich praktycznym wykorzystaniu w aplikacjach biznesowych,

– wymiana myśli pomiędzy ekspertami i praktykami,

– poznanie przez uczestników działania instalacji produkcyjnych w różnych gałęziach przemysłu, związane z produkcją wodoru odnawialnego, jak i niskoemisyjnego, a także rozwiązań z wykorzystaniem wodoru w transporcie.

Program zajęć jest układany tak, aby kształcić w zakresie teorii, ale z naciskiem na praktykę. To pierwszy tego rodzaju program edukacyjny w Polsce. Zapraszamy do udziału w II edycji Akademii Wodorowej!

Szczegółowe informacje dostępne są na AkademiaH2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *