wtorek, 21 maja 2024
Polityka

W naszym okręgu wygrywa PiS. Wiemy ile głosów zdobyli poszczególni kandydaci

PKW podała cząstkowe głosy w okręgu 16, czyli płocko – ciechanowskim. Wygrywa PiS.

Prawo i Sprawiedliwość – 31 057

Bortniczuk Kamil – 5343
Małecki Maciej – 5499
Wąsik Maciej – 3669
Kulpa Wioletta – 5267
Cicholska Anna – 2511
Romanowski Rafał – 2112
Olejniczak Wojciech – 783
Ozdoba Jacek – 2798
Dziwisz Krzysztof – 185
Karpińska Jolanta -746
Kalinowski Paweł -174
Czaplińska Agnieszka – 260
Kołodziejska Magdalena – 175
Krajewski Wojciech – 162
Różański Kamil – 239
Cecelski Waldemar – 111
Kozicka Martyna – 190
Góralczyk Małgorzata – 99
Purcelewska Małgorzata – 75
Kolczyński Paweł – 659

Koalicja Obywatelska – 14 652
Kierwiński Marcin – 7407
Gapińska Elżbieta – 3748
Krzemiński Adam – 275
Korajczyk Szyperska Agnieszka – 251
Grabowski Grzegorz – 236
Koźlakiewicz Maria – 803
Kwarcińska – Kulis Małgorzata – 166
Baczewski Marcin – 118
Podsędek Anna – 178
Pogonowski Mariusz – 452
Legięć – Dorobka Kinga – 33
Woźnowski Rafał – 183
Skalski Włodzimierz – 33
Bylińska Magdalena – 185
Klimczak Arkadiusz – 48
Hausman – Manista Krystyna – 27
Kowalczyk Filip – 59
Kraśniewska Lilianna – 183
Pawlak Patryk – 167
Rusinowska Beata – 97

Trzecia Droga – Polska 2050 Szymona Hołowni i PSL – 11 748

Zgorzelski Piotr – 5091
Cienkowska Marta – 687
Orliński Adam – 1375
Nadratowski Rafał – 467
Wojnarowski Konrad – 653
Kowalski Marcin – 294
Krawczyk Wiesława – 222
Cybulski Przemysław – 228
Wróblewska Maria – 237
Zglenicka Katarzyna – 111
Derlukiewicz Anna – 890
Sabalska Grażyna – 61
Rzymkowski Jerzy – 337
Prast Patryk – 32
Rzeszotarski Piotr – 437
Ciuraj Konrad – 32
Ryziński Jacek – 267
Kowalskowska Beata – 100
Szwejkowska Iwona – 135
Makówka Sebastian – 98

Lewica – 4406

Piechna Więckiewicz Paulina – 2017
Budzich Marek – 480
Linowska Małgrzata – 247
Budnicki Adrian – 318
Wyrostek Szymon – 132
Andrzejczak Sebastian -52
Tyrajska Ewa – 137
Dobrowolski Mateusz -98
Strzelecki Krzysztof – 40
Sobolewski Tadeusz – 57
Głuskowska Renata – 107
Szymanski Maurycy – 41
Górecka Olga – 162
Popis Małgorzata – 134
Stankiewicz Agnieszka – 70
Lisowska Monika – 93
Kosiec Justyna – 33
Adamkiewicz Klaudia – 84
Zajączkowski Leszek – 60
Kwit Marek – 44

Konfederacja – 4376
Usiądek Paweł – 1998
Waśkowski Przemysław – 313
Szadkowska Katarzyna -350
Tucholski Marek – 362
Smosrska Dorota – 80
Bulanda Cezary – 102
Obidziński Jerzy – 83
Leśniewska Katarzyna – 150
Puternicka Barbara – 48
Rutkowski Robert – 154
Zadrożny Bartosz – 83
Stelmach Tomasz – 89
Czajkowski Piotr – 114
Imielski Mariusz – 39
Jończyk Marek – 46
Kłodoawska Regina – 39
Dymek Katarzyna – 98
Liberek Katarzyna – 51
Przybylska Liza – 105
Jędrzejewski Robert – 72

Bezpartyjni Samorządowcy- 1362
Kłobukowski Paweł – 311
Pietrzak Grażyna – 105
Kuśmierek Andrzej – 29
Dąbrowska Żaneta – 76
Gąsiorowski Marek – 31
Kubiak Monika – 84
Marszał – Jankowska Krystyna -84
Dobromilski Jakub – 30
Kowalski Rafał – 54
Dragan Wanda – 215
Wieczorek Marcin – 38
Czarnecki Henryk – 35
Bartos Mariusz – 28
Kossecki Paweł – 24
Osięgłowska Izabela – 31
Ostaszewska Małgorzata -36
Ciećwierz Urszula – 34
Wysocki Mikołaj – 29
Kamać Filip – 19
Pietrzak Krzysztof – 69

KW Polska jest jedna – 913
Bińkowska Chuda Wiesława – 377
Sierocińska Małgorzata – 34
Maliszewska Zofia – 44
Dębska Anna – 125
Winikowski Jacek – 56
Koziarski Dariusz – 24
Turczyniak Andrzej – 34
Jakulska Katarzyna – 27
Ambroziak Paweł – 48
Ambroziak Katarzyna -22
Czajka Jan – 36
Czajka Grażyna – 15
Dobaczewska Teresa – 10
Chrostowski Mirosław – 20
Siatkowska Dorota – 41

Wybory do Senatu z naszego okręgu wygrał Waldemar Pawlak.

Martynowski Marek – 19 315
Matyszewski Adam – 3919
Osiński Sylwester – 3509
Pawlak Waldemar – 19 641

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *