sobota, 20 kwietnia 2024
Płock

Rowerem miejskim na Hel. Płocki policjant chce pomóc małemu Tymkowi

Sebastian Nowacki, płocki policjant zamierza pokonać trasę z Warszawy przez Płock na Hel na rowerze miejskim. Wszystko z myślą o chorym Tymku. Jak przyznaje będzie to duże wyzwanie. Do pokonania jest ponad 500 kilometrów, bez snu, non stop. Policjant chce tym razem zwrócić uwagę na Tymka, małego płocczanina, który zmaga się z chorobą. Na leczenie potrzebne są ogromne pieniądze.

Sebastian Nowacki na Hel planuje wyruszyć sam, ale do wspólnego przejazdu ulicami Płocka zaprasza wszystkich chętnych.

Zapraszam wszystkich mieszkańców miasta i okolic do dołączenia do akcji. Spotkajmy się w piątek, 27 października ok. 17.00 przed Galerią Wisła w Płocku i przejedźmy wspólnie, w geście solidarności z Tymkiem i jego rodziną, ulicami Płocka pod ratusz – zaprasza Sebastian.

Po tym spotkaniu Sebastian pojedzie dalej. Jak zapewnia wybrał rower miejski, by udowodnić, że nie ma rzeczy niemożliwych.

Każdego kto chce dołączyć do Sebastiana i pomóc Tymkowi zapraszamy w piątek, 27 października ok. 17.00 przed Galerię Wisła. Stamtąd zaplanowano przejazd rowerami pod płocki Ratusz.

Tymek Cholewiński walczy z nowotworem. Na leczenie w Niemczech potrzeba ok. 3 mln zł. Do tej pory rodzina, przyjaciele zebrali ponad 1 mln zł. Szczegóły znajdziecie tu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *