sobota, 18 maja 2024
Płock

Kradł, bo lubi ładnie pachnieć

Policjanci z Komisariatu Policji w Płocku zatrzymali mężczyznę, który kradł perfumy na terenie płockich drogerii. 31-latek tłumaczył, że jest amatorem perfum i lubi pachnieć. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Kilka dni temu funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Płocku przyjęli zawiadomienia o dwukrotnej kradzieży perfum o na terenie jednej z płockich perfumerii. W wyniku wykonanych czynności policjanci namierzyli sprawcę, który jak ustalili funkcjonariusze, kradł również w kilku innych drogeriach na terenie miasta. Łączna wartość skradzionych perfum to 3,5 tysiąca złotych. 31- letni mieszkaniec powiatu płockiego został zatrzymany w miejscu zamieszkania, gdzie funkcjonariusze zabezpieczyli część skradzionego mienia.

mówi sierż szt. Monika Jakubowska z KMP w Płocku

Mężczyzna przyznał się do kradzieży. Tłumaczył, że kradł dla siebie bo jest amatorem perfum i lubi pachnieć. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

One thought on “Kradł, bo lubi ładnie pachnieć

  • Nie pochwalam takiego zachowania, ale czy to nie wystarczało dać robót przymusowych? Wydaje mi się, że kara trochę za duża za takie wykroczenie. Swoją drogą pewnie nie wiedział, że można kupić perfumy w mini opakowaniu . Chłopak ma 31 lat i wydaje mi się, że powinien mieć przeprowadzona rozmowe z psychiatra i psychologiem. Może kolejny, który w tym mieście choruje na depresję przez to co tu się dzieje.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *