Komenda Miejska Policji w Płocku

Ukradł alkohol, uderzył ochroniarza. Grozi mu do 10 lat więzienia

Policjanci z Komisariatu Policji w Płocku zatrzymali mężczyznę, który ukradł alkohol oraz artykuły spożywcze, po czym odepchnął oraz uderzył pracownika ochrony w jednym z płockich marketów. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności. W trakcie wykonywanych czynności w ręce policjantów wpadł również 42 poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności.

Na początku października policjanci z Komisariatu Policji w Płocku przyjęli zawiadomienie o kradzieży rozbójniczej, która miał miejsce kilka dni wcześniej, w jednym z płockich marketów. Mężczyzna odepchnął i uderzył pracownika ochrony, który chciał go zatrzymać po tym jak ten, nie płacąc, wyszedł ze sklepu z wózkiem zapakowanym alkoholem i produktami spożywczymi. W wyniku wykonanych czynności policjanci, w ciągu zaledwie kilku dni, ustalili tożsamość sprawcy, którego następnie zatrzymali.

mówi sierż. szt. Monika Jakubowska z KMP w Płocku

31-letni mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży rozbójniczej, do którego się przyznał.  Za przestępstwo, którego dokonał grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

W trakcie czynności związanych z ustaleniem miejsca pobytu sprawcy, funkcjonariusze zatrzymali również 42-latka poszukiwanego celem odbycia kary blisko 8 miesięcy pozbawienia wolności m.in. za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Mężczyzna został doprowadzony do zakładu karnego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *