KulturaPłock

Kiermasz świąteczny, czyli święta tuż tuż…

3 grudnia Muzeum Mazowieckie w Płocku zaprasza na XIV Kiermasz Bożonarodzeniowy. Tego dnia już od godz. 10.00 na patio kamienicy przy Tumskiej 8 oraz w kamienicy przy ul. Kolegialnej 6 czekać będą stoiska z ludowym rękodziełem, ozdobami choinkowymi, ceramiką, haftami, miodami i wszystkimi cudeńkami, które są wprost nieodzowne w okolicy świąt. Dla dzieci i dorosłych będziemy mieli warsztaty – ozdabiania bombek i porcelanowych kubeczków, haftu oraz artystyczne malowanie buź w świąteczne wzory.

Dorosłych zapraszamy na wspólne zajęcia z tworzenia świątecznych fascynatorów, które przygotujemy dla Was wspólnie z Damosferą oraz M&M Millinery. Zapewniamy wszystkie potrzebne materiały i opiekę wybitnej specjalistki-modystki. Warsztaty rozpoczną się o godz. 11.00 i potrwają do godz. 13.30 (chyba że zaistnieje potrzeba ich wydłużenia). Spotykamy się w sali edukacyjnej Muzeum przy ul. Kolegialnej 6. Zapisy – 24 364 70 83.  Koszt warsztatów – 150 zł od osoby (w cenie są wszystkie potrzebne materiały oraz instruktaż). Nowe przyjaźnie i wspaniała atmosfera – gratis!

zapraszają organizatorzy

Tuż po kiermaszu, o godz. 16.00, w auli muzeum przy ul. Kolegialnej 6 wystąpi dla wszystkich Dominika Żaczek z koncertem „POProstu Jazz”. Wstęp na koncert jest darmowy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *