środa, 22 maja 2024
KulturaPłock

Ferie w domu? Zaprasza ZOO Płock

Płockie ZOO przygotowało wyjątkową propozycję, która sprawi, że wolne dni podczas ferii zimowych będą pełne przygód i odkryć! Spotkania, które dedykowane są dzieciom w wieku 7-12 lat połączą edukację, zabawę i bliskość z fascynującym światem zwierząt. Dla uczestników przygotowano: warsztaty plastyczne inspirowane zwierzętami, ciekawe pogadanki zoologiczne, spacery po ZOO, udział w karmieniu wybranych gatunków zwierząt oraz tradycyjne już ogniska.

Co na Ciebie czeka podczas ferii w ZOO?

– Warsztaty plastyczne: Pod okiem Edukatorów dzieci będą miały okazję stworzyć własne dzieła inspirowane zwierzętami z ZOO. Odkryj w sobie talent artystyczny!

-Pogadanki o zwierzętach: Prawdziwi pasjonaci ZOOlogii opowiedzą ciekawe historie o mieszkańcach ZOO. Dowiedzcie się, co sprawia, że każde zwierzę jest wyjątkowe, jakie ma zwyczaje i jakie są jego potrzeby.

– Spacery po ZOO: Odkryjecie tajemnice różnych zakątków ZOO Płock! Spacerując po ścieżkach ZOO, dzieci będą miały okazję zobaczyć zwierzęta w zimowym otoczeniu i dowiedzieć się więcej o ich życiu.

-Udział w karmieniu zwierząt: Czy wiesz co jedzą mieszkańcy ZOO i jak wygląda ich karmienie? Wybrane zajęcia obejmą udział w karmieniu niektórych zwierząt pod czujnym okiem opiekunów. ZOObacz to na własne oczy!

-Ognisko: Każdy tydzień ferii zakończy wspólne ognisko, gdzie dzieci będą mogły upiec sobie kiełbaskę, opowiedzieć swoje wrażenia i spędzić czas przy przyjemnym cieple ogniska.

Kiedy? Każdy feryjny poniedziałek, środa i piątek.

Dla kogo? Zajęcia z warsztatami skierowane są dla dzieci w wieku 7-12 lat.

Jak się zapisać? Bilety dostępne są wyłącznie on-line na stronie www.zoo.plock.pl

Jaka jest cena? Koszt udziału w każdym z zajęć to 50 zł. Cena obejmuje wejście do ZOO uczestnika ferii wraz z 1 pełnoletnim opiekunem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *