Płock

Trwa budowa nowego Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Płocku. Jak wygląda dziś?

Na Starym Rynku trwają prace budowlane. To właśnie tam powstaje nowe Sanktuarium Bożego Miłosierdzia. Siostry ze Zgromadzenia pokazały jak po kolejnych tygodniach prac wygląda to miejsce.

Prace glazurnicze w Domu Pielgrzyma prawie zostały ukończone. Powstało przejście z Hoteliku do nowego Sanktuarium, co będzie dużym ułatwieniem dla osób korzystających u nas z noclegu. Robotnicy kończą również miejsce, gdzie w przyszłości będzie nasza furta, czyli przestrzeń do spotkania z siostrą w celu zgłoszenia grupy na mszę św., prelekcję oraz złożenia intencji do modlitwy w Godzinie Miłosierdzia, czy zamówienia intencji mszalnych. Na zewnątrz przy kościele ukończyliśmy zjazd dla osób niepełnosprawnych. Teraz czekamy na ocieplenie, żeby działać dalej

opisują siostry ze Zgromadzenia Matki Bożej Miłosierdzia w Płocku

Drodzy Przyjaciele Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Płocku, na miejscu pierwszego objawienia Jezusa Miłosiernego św. Siostrze Faustynie, dzięki Waszym ofiarom rośnie świątynia. Codziennie, razem z wiernymi zebranymi na modlitwie w Godzinie Miłosierdzia, modlimy się za Was wszystkich, którzy wspieracie duchowo lub materialnie budowę Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Płocku. Również każdego 22 dnia miesiąca, za wszystkich dobroczyńców, jest odprawiana Msza święta.

mówią siostry

Datki można wpłacać na konto:

Zgromadzenie Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia
Stary Rynek 14/18, 09-404 Płock

Bank PEKAO SA, I O w Płocku
ul. Kolegialna 14a
KOD SWIFT: PKOPPLPW

PLN Numer IBAN: 
72 1240 3174 1111 0000 2890 0836

foto: Zgromadzenie Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia w Płocku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *