PłockSport

MMKS Jutrzenka Płock ma nowego prezesa, wolę walki i spore chęci na zwycięstwa

Czas zmian, ale przede wszystkim walka o przetrwanie w MMKS Jutrzenka Płock. Kibice, ale i zawodniczki wierzą, że się uda. Na portalu społecznościowym klubu pojawił się wpis, który poniżej publikujemy w całości.

MMKS Jutrzenka Płock

“Nadszedł czas zmian i odbudowy klubu. Nowym Prezesem MMKS Jutrzenki Płock został wybrany Pan Łukasz Chrobot, osoba przedsiębiorcza i bardzo zaangażowana w życie społeczne miasta. To właśnie Pan Łukasz poderwał “grupę z nowym pomysłem na Jutrzenkę” i skutecznie prowadzi ją do wielu rozwiązań. Dziś nie jest czas by udzielać wywiadów i stawać w świetle jupiterów. Przed nowym Prezesem i wieloma osobami współpracującymi ciężka praca, której efekty będziemy systematycznie przekazywać za pomocą naszych mediów społecznościowych, a rodziców trenujących dzieci oraz pierwszy zespół i sztab szkoleniowy niebawem zaprosimy na spotkanie, by omówić znacznie więcej.

Nasz płocki klub sportowy, który ma za sobą 68 lat tradycji jest dziś w trudnej sytuacji. Wiele pokoleń pracowało na to, by MMKS Jutrzenka Płock trwała i była marką naszego miasta. Wiele razy w historii Jutrzenki były chwile trudne i nadzwyczajne. Nikt do tej pory nie wywiesił białej flagi! Niech to będzie dowodem, że Jutrzenka to nie tylko zwykły klub sportowy, który powstał chwilę temu, by zabijać nudę. Jutrzenka istniała i istnieć będzie! Ten klub wychował wiele pokoleń i nie wolno o tym zapominać. Dziś już nie ma znaczenia, co kto zrobił lub czego nie zrobił. Liczy się to, co przed nami, nic więcej.

– podsumował Prezes Łukasz Chrobot

Trzymamy kciuki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *