FilminfoMazowsze

infoMazowsze #153

infoMazowsze to przegląd najciekawszych wydarzeń z Powiatu Płockiego.

Lewica jako jedyne ugrupowanie w Płocku w nadchodzących wyborach samorządowych na kandydata na prezydenta wystawiła kobietę. To Wiesława Rybicka Bogusz. Jak twierdzi kandyduje, bo wielu myśli, że karty są już rozdane.

Swoich kandydatów do Rady Miasta przedstawił również PiS. Z dziennikarzami spotkali się na nabrzeżu. Tu swoją drużynę zaprezentował Piotr Uździcki kandydat PiS na prezydenta Płocka.

Koniec kłopotów z wodą w gminie Bielsk. Już oficjalnie odebrano Stację Uzdatniania Wody w Smolinie. To niezwykle ważna inwestycja dla wszystkich mieszkańców gminy Bielsk – zaznacza wójt.

„Dobry wzrok Mazowszan” to nowy program samorządu województwa skierowany do mieszkańców Mazowsza. Za darmo i bez skierowania od lekarza będzie można zbadać sobie wzrok.

Gmina Słupno inwestuje w jednostki OSP, ale nie tylko. Aby wzmocnić jeszcze bardziej bezpieczeństwo mieszkańców, na ostatniej sesji Radni przegłosowali uchwałę o dofinansowaniu 100 000 zł na zakup pojazdu dla Policjantów Posterunku Policji w Słupnie.

Od trzech lat w zespole szkolno przedszkolnym w Sikorzu 1 marca, w Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych organizowany jest bieg Tropem Wilczym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *