wtorek, 21 maja 2024
Sport

Wisła Płock oczami jej trenerów – na 60 lecie klubu

Z okazji 60 lat istnienia sekcji piłki ręcznej Wisły Płock 7 kwietnia ukazała się książka “Wisła Płock oczami jej trenerów”

Kiedy powstał pomysł tej publikacji, bardzo chciałem, żeby wyszła dokładnie w dniu rocznicy 7 kwietnia. Było to dla mnie bardzo ważne. Tak też się stało. To książka, która opowiada dzieje płockiego klubu i została opowiedziana słowami i historiami jej wszystkich trenerów. Od początku funkcjonowania klubu mieliśmy ich czternastu. Czterech niestety nie ma już z nami. Książka zawiera 90% dokumentów i zdjęć do tej pory nigdzie nie publikowanych, niektóre z nich to prawdziwe archiwalne perełki 

– opowiada autor Michał Kublik.

Zapraszamy na premierę książki 11 kwietnia do Orlen Areny przed meczem 1/4 Pucharu Polski Orlen Wisła Płock – Górnik Zabrze. Na miejscu będzie można kupić książkę “Wisła Płock oczami jej trenerów” i zebrać autografy od obecnych w hali szkoleniowców. Obecni będą trenerzy Marek Motyczyński (pierwsze medale MP), Bogdan Zajączkowski (2 x MP, 7 x PP), Krzysztof Kisiel (2 x MP, PP), Bogdan Kowalczyk (MP), Xavi Sabate (2 x PP, 3rd LE), Artur Góral i Michał Skórski. Będzie to niezwykła okazja do porozmawiania z trenerami i nie tylko.

Początek spotkania i podpisywanie książek o godz. 17:00 w głównym holu wejściowym do Orlen Areny. W przerwie meczu (ok. 18:35) na środku parkietu podziękujemy trenerom za ich sukcesy i wkład w historię klubu. Po meczu kibice będą mogli wejść na boisko zrobić sobie zdjęcia i porozmawiać z trenerami. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *