środa, 22 maja 2024
Płock

Valerio Valle w MasterChef Nastolatki! Będzie można poznać tajniki jedynej takiej pizzy

Już w niedzielę, 14 kwietnia, współzałożyciel pizzerii Tutti Santi w Płocku Valerio Valle wystąpi jako juror specjalny w popularnym programie MasterChef Nastolatki, w którym poprowadzi specjalną konkurencję przygotowania pizzy włoskiej. To jedyna taka okazja, by poznać sekrety robienia doskonałej pizzy od samego Mistrza!

Tutti Santi mocno wpisało się w gastronomiczną mapę Płocka. Prawdziwa, włoska, wypiekana w piecu opalanym drewnem, chrupiąca pizza stała się jej znakiem rozpoznawczym. Jesteście ciekawi, w czym tkwi jej sekret i czy pizzę można wykonać też w domu? Oglądajcie w najbliższą niedzielę odcinek MasterChef Nastolatki ze specjalnym udziałem Mistrza Włoch i Europy Valerio Valle, który jest autorem receptury ciasta w Tutti Santi i który zdradzi Wam kilka specjalnych trików!

Emisja odcinka MasterChef Nastolatki już w najbliższą niedzielę o godzinie 20:00 na antenie TVN. Podczas programu Valerio będzie uczył młodych zawodników jak przygotować najlepszą włoską pizzę w domu, pokaże tajniki przygotowywania ciasta i receptury, a potem będzie dopingował młodych kucharzy i oceniał ich wysiłki.

Valerio Valle to legenda w świecie pizzy i jeden z najbardziej utytułowanych pizzaiolo na świecie. Mistrz Włoch, Mistrz Europy, to tylko niektóre ze zdobytych przez niego tytułów. Został też wyróżniony tytułem Ambasciatore del Gusto (pol. Ambasadora Smaku), czyli prestiżowym wyróżnieniem dla topowych kucharzy promujących włoską kuchnią za granicami kraju.

Tutti Santi Płock, ul. Kobylińskiego 13, tel. 24 366 99 88

Tutti Santi to sieć pizzerii, których patronem i współzałożycielem jest Mistrz Europy i Włoch w pizzy klasycznej Valerio Valle. Restauracje Tutti Santi mieszczą się w Kaliszu, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Krakowie, Ostrowie Wielkopolskim, Kielcach, Koninie, Głogowie, Lubinie, Łodzi, Lesznie, Gorzowie Wielkopolskim, Gnieźnie, Płocku i Elblągu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *