Płock

Dwa szczeble wyżej – dziś w Płocku spotkanie z autorem

O godz. 18.00 w restauracji Gary Babci Krysi (ul. Obrońców Płocka 1920 r. 20) odbędzie się premiera książki prezesa Stowarzyszenia AS Rafała Chmielewskiego – „Dwa szczeble wyżej” oraz spotkanie autorskie.

Jak zaznacza autor: „To historia o mnie samym, a w niej osadzona jest historia powstania Aktywnego Seniora. Jest to książka wydana po osobistych trudnych przejściach, na fundamentach których zrodziła się piękna historia Stowarzyszenia”. W książce znajdziemy wiele wzruszających historii, wspomnień i opowieści o niezwykłych ludziach, którzy tworzą Stowarzyszenie AS. Warto przyjść, aby usłyszeć, jak sam Rafał Chmielewski opowiada o procesie tworzenia książki i emocjach z nią związanych, a także uchyla rąbka tajemnicy o tym, co zajdziemy w środku.

Książka „Dwa szczeble wyżej” będzie dostępna w sprzedaży od 9 kwietnia w Centrum Aktywnego Seniora (ul. Otolińska 6) oraz w restauracji Gary Babci Krysi (ul. Obrońców Płocka 1920 r. 20). W wybranych egzemplarzach będzie można znaleźć prezenty takie jak kubeczki, torby czy koszulki. Co ważne, dochód ze sprzedaży książki zostanie przeznaczony na cele statutowe Stowarzyszenia AS, czyli przede wszystkim na pomoc materialną dla seniorów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *