Płock

Płock jest fajny, ponieważ… Weź udział w konkursie

Młodzieżowa Rada Miasta Płocka organizuje konkurs, w którym spróbować swoich sił może każdy, kto obserwuje jej profil na Instagramie. Można wygrać ciekawe nagrody. Wystarczy wskazać największe walory naszego miasta! Konkurs rozpocznie się w czwartek 9 maja o godz. 12:00 i potrwa równo pięć dni, czyli do 14 maja – godz. 12:00.

Aby wziąć w nim udział trzeba w pierwszej kolejności polubić oraz udostępnić w relacji – z oznaczeniem Młodzieżowej Rady – post konkursowy na Instagramie mlodziezowarada_miastaplocka. A następnie zamieścić komentarz, który będzie dokończeniem zdania ,,Płock jest fajny, ponieważ…”. Uwaga! Komentarz nie może mieć więcej niż 60 słów, a profil uczestnika konkursu musi być publiczny.

Chcielibyśmy zwrócić uwagę na możliwości, jakie nasze miasto oferuje młodzieży. Naszym celem jest ukazanie Płocka jako miasta interesującego i przyjaznego dla jego mieszkańców. Dzięki kreatywności uczestników konkursu, którzy odpowiedzą dlaczego Płock jest fajny, zostaną ukazane najważniejsze aspekty świadczące o wyjątkowości naszego miasta

– mówi wiceprzewodniczący MRMP Jakub Patrowicz.

Regulamin konkursu jest dostępny na stronie www.plock.eu

Autorzy najciekawszych komentarzy otrzymają wyjątkowe nagrody. Wśród nich są: karnety na Polish Hip-Hop Festival, podwójne zaproszenia do Novego Kina „Przedwiośnie” oraz kinowe gadżety, bilety na mecz Wisły Płock oraz płocka edycja „Monopoly”.

Konkurs „Płock jest fajny” jest elementem zadania „Profesjonalizacja działań Młodzieżowej Rady Miasta Płocka”, współfinansowanego ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego, w ramach programu „Mazowsze dla Młodzieży”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *