PłockSport

KPS w Płocku ma Złotego Sponsora

Klub Piłki Siatkowej w Płocku ma sponsora. Właśnie podpisano umowę z firmą SEEN Technologie. Tym samym firma otrzymała tytuł Złotego Sponsora Klubu.

Arkadiusz Jóźwiak, Prezes Zarządu Klubu Piłki Siatkowej w Płocku
Dariusz Jasak, Prezes Zarządu SEEN Technologie Sp. z o.o.

Jesteśmy niezwykle podekscytowani możliwością wspierania Klubu Piłki Siatkowej w Płocku. Widzimy w tym partnerstwie ogromny potencjał i jesteśmy pewni, że nasze wsparcie przyczyni się do dalszego rozwoju Klubu. Współpraca z KPS Płock jest dla nas nie tylko okazją do promowania marki, ale przede wszystkim sposobem na wsparcie rozwoju sportu w regionie. Realizujemy obecnie w Płocku największą inwestycję w branży wodno-ściekowej dla ORLEN S.A., co dodatkowo potwierdza nasze zaangażowanie w społeczną odpowiedzialność biznesu oraz umacnia więź z lokalnym środowiskiem sportowym. Rozpiera nas duma z ostatniego awansu KPS Płock do 2 Ligi Centralnej w rozgrywkach organizowanych przez Polski Związek Piłki Siatkowej. Cieszymy się, że możemy być integralną częścią tego imponującego sukcesu, wspierając Klub w dążeniu do kolejnych zwycięstw.

– mówi Dariusz Jasak, Prezes Zarządu SEEN Technologie Sp. z o.o.

Serdecznie dziękujemy firmie SEEN Technologie za podpisanie umowy sponsorskiej na sezon 2024/2025. To dla nas ogromna dawka motywacji i potwierdzenie, że nasze wysiłki nie idą na marne. Dzięki wsparciu nowego sponsora, możemy kontynuować nasz rozwój i zapewnić naszym zawodnikom jeszcze lepsze warunki do osiągania wysokich celów sportowych. Jesteśmy przekonani, że wspólnymi siłami osiągniemy jeszcze więcej i razem będziemy świętować nasze wspólne triumfy na boisku.

– mówi Arkadiusz Jóźwiak, Prezes Zarządu Klubu Piłki Siatkowej w Płocku

Umowa obowiązuje do 30 kwietnia 2025 roku.

SEEN Technologie Sp. z o.o.

SEEN Technologie jest generalnym wykonawcą obiektów ochrony środowiska, posiadającym własny zespół technologiczny, projektowy oraz serwisowy. Firma specjalizuje się w technologii uzdatniania wody, oczyszczania ścieków z produkcją zielonej energii oraz gospodarce osadowej dla przemysłu, energetyki i przedsiębiorstw komunalnych. W swojej działalności SEEN Technologie wykorzystuje innowacyjne technologie, traktując ścieki jako cenny zasób. Zaprojektowane i zbudowane przez firmę układy technologiczne działają jak „biorafinerie”, realizując filozofię redukcji śladu węglowego i wodnego oraz odzysku energii. Ponadto, produkcja biogazu, odzyskiwanie wody i wytwarzanie nawozów bogatych w azot i fosfor stanowi integralną część działalności tej spółki.

Klub Piłki Siatkowej w Płocku

Klub Piłki Siatkowej w Płocku powstał w maju 2018 roku z inicjatywy grupy sympatyków siatkówki, czynnych od kilku lat zawodników-amatorów. Podczas działalności nieformalnej, drużyna, którą obecnie tworzą zawodnicy KPS Płock, występowała pod różnymi nazwami. Na przestrzeni kilku lat była uczestnikami wielu turniejów amatorskich na terenie całego kraju, gdzie z powodzeniem walczyli z drużynami złożonymi z zawodników występujących w ligach wojewódzkich i ligach szczebla centralnego. Dobre wyniki oraz brak klubu siatkarskiego w Płocku zdeterminował ich do podjęcia działań w kierunku stworzenia profesjonalnego klubu siatkarskiego dla mężczyzn. Po wielu miesiącach starań związanych ze sprawami formalnymi oraz pozyskiwaniem sponsorów, w lutym 2019 roku światło dziennie ujrzała wiadomość, że KPS Płock wystartuje w rozgrywkach ligowych. W sezonie 2022/2023 drużyna z Płocka uzyskuje awans do I ligi mazowieckiej w rozgrywkach organizowanych przez Mazowiecko-Warszawski Związek Piłki Siatkowej. W zakończonym sezonie 2023/2024 KPS Płock odnosi spektakularny sukces i awansuje do 2 Ligi Centralnej w rozgrywkach organizowanych przez Polski Związek Piłki Siatkowej. To historyczne osiągnięcie nie tylko naszego Klubu, ale całej płockiej siatkówki. Nigdy nie było w Płocku męskiej drużyny seniorskiej na poziomie centralnym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *