Powiat PłockiRadzanowo

III Dzień Rodzinny w Rogozinie

W najbliższą sobotę, 15 czerwca w Rogozinie (gmina Radzanowo) odbędzie się III Dzień Rodzinny. Jego organizatorem jest KGW Młode Rogozino oraz Stowarzyszenie Go Ahead. Impreza rozpocznie się o 13:00, potrwa do 18:00. Miejsce: ul. Strażacka 3 (Teren wokół Domu Ludowego).

Dzień Rodzinny na stałe wpisał się w harmonogram imprez w Gminie Radzanowo. To już 3 odsłona tego eventu, a nasze wydarzenie jak zawsze skierowane jest do całej społeczności. Zapraszamy wszystkich bez wyjątku.

tłumaczą organizatorzy

Na gości czeka niezliczona ilość darmowych atrakcji. Najmłodsi i nie tylko będą mogli wyszaleć się na dmuchańcach, spróbować swoich sił na torze przeszkód, pobawić się z animatorami, poskakać na euro bungy, wspiąć się na kilka metrów na ściance wspinaczkowej, wcielić się w rolę strażaka, popływać łódeczkami w mega basenie czy też poczuć się jak stróż prawa w amerykańskich wozach policyjnych. 

Dla nieco starszych uczestników przewidziane są przejażdżki quadem i buggy przez Motor-Land oraz pokaz samochodów zaprzyjaźnionej grupy BMW Family.

Fani zwierząt również znajdą coś dla siebie. Będzie Różaland Pomagaj pomagać.

Radzimy wziąć ze sobą dobry humor i coś na przebranie, ponieważ czeka na Was również Piana Party oraz Festiwal Kolorów Holi.

zachęcają

Obok tak wielu atrakcji przygotowaliśmy dla Państwa również strefę chillout oraz miejsce do biesiadowania, gdzie będziecie mogli złapać chwilę wytchnienia oraz nabrać sił do dalszej zabawy. Niesamowite przysmaki odpłatnie zaserwują Stowarzyszenia z Gminy Radzanowo i Koła Gospodyń Wiejskich.

Na scenie zobaczymy nie tylko zespoły muzyczne, ale również tancerki, czy cheerleaderki.

Wydarzenie organizowane jest pod patronatem Marszałka Sejmiku Województwa Mazowieckiego, Starosty Płockiego Sylwestera Ziemkiewicza Starosty Płocki. Partnerem wydarzenia jest Piotr Jakubowski Wójt Gminy Radzanowo, Centrum Kultury i Sportu w Radzanowie oraz Osp Rogozino.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *