Powiat Płocki

Razem dla S10 na terenie powiatu płockiego

Dziś w Starostwie Powiatowym w Płocku gościł Dyrektor bydgoskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Sebastian Borowiak. Starosta Płocki Sylwester Ziemkiewicz, wspólnie z Wójtami gmin, których dotyczy kwestia budowy drogi ekspresowej S10: Wójtem Gminy Radzanowo Piotrem Jakubowskim, Wójtem Gminy Brudzeń Duży Michałem Twardym, Wójtem Gminy Bielsk Józefem Jerzym Rozkoszem, a także Dyrektorem Zarządu Dróg Powiatowych w Płocku Marcinem Błaszczykiem, przekazali uwagi i wnioski od Mieszkańców.

To jedna z najważniejszych spraw dla Powiatu Płockiego. Przybliżenie do nas drogi ekspresowej S10 nie tylko zapewni szybszy rozwój naszemu regionowi, ale i pozwoli zniwelować wykluczenie komunikacyjne, którego doświadczamy.

Jest jeszcze bardzo dobra wiadomość dla naszych Mieszkańców. Na wniosek samorządowców i Starosty Płockiego, w przyszły czwartek, 20 czerwca, w sali konferencyjnej Zarządu Dróg Powiatowych w Płocku przy ul. Bielskiej 57 a – w godzinach 9.00 – 15.00 – na wszystkich zainteresowanych będzie czekał pracownik GDDKiA. Wszystko po to, by dokładnie wyjaśnić wszelkie kwestie związane z budową S10 w naszym powiecie.

Warto pamiętać, że do 26 czerwca GDDKiA prowadzi konsultacje dotyczące wariantów tej drogi. Warto i trzeba wziąć w nich udział!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *