PłockŁąck

Wilki były tu zawsze

W lasach w Łącku pojawiły się wilki. Nie ma w tym nic dziwnego, bo przecież były tam zawsze. Teraz mieszkańcy obawiają się, bo wilki zaczęły podchodzić pod gospodarstwa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *