Prezydent RP Karol Nawrocki w Bielsku w Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych [FOTO, VIDEO]
Prezydent Polski Karol Nawrocki odwiedził Bielsk. W niedzielę, 1 marca wspólnie z mieszkańcami oddał hołd Niezłomnym Bohaterom, którzy walczyli o wolność naszej Ojczyzny – przeciw okupantom i komunistycznemu terrorowi.





























































































W Bielsku odbyły się uroczystości ku pamięci por. Franciszka Majewskiego ps. Słony – żołnierza Wojska Polskiego w 1939 r., żołnierza AK i antykomunistycznego podziemia, którego świadectwo niezłomności przetrwało mimo represji. Uczestniczył w nich Prezydent RP Karol Nawrocki. Wśród uczestników byli obecni najbliżsi członkowie rodziny por. „Słonego”. Odbyło się również spotkanie z setkami mieszkańców.

Dzień dobry,
Chciałbym poinformować iż zdjęć pana prezydenta z tą czwórką harcerzy nie ma na żadnym zdjęciu i stronie. Prosiłbym o przesłanie tych zdjęć na mojego maila.
Z poszanowaniem Filip Mazur