Brudzeń DużyPowiat PłockiPłock

Drugie życie książek. Szkoła Podstawowa w Siecieniu zaprasza do udziału w akcji charytatywnej

Społeczność Szkoły Podstawowej w Siecieniu rozpoczyna charytatywną zbiórkę książek. Do udziału w akcji zaproszeni są uczniowie, rodzice, nauczyciele oraz wszyscy mieszkańcy, którzy chcą wesprzeć inicjatywę promującą czytelnictwo i pomoc potrzebującym. Zbiórka to wsparcie dla wychowanków Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo.

Organizatorzy zachęcają do przekazywania książek, które po przeczytaniu mogą zyskać nowe życie w rękach kolejnych czytelników. W ramach zbiórki przyjmowane będą książki dla dorosłych, dzieci i młodzieży, powieści, bajki, lektury szkolne, a także publikacje popularnonaukowe i edukacyjne.

Jak podkreślają przedstawiciele szkoły, każda przekazana książka to nie tylko wartościowy dar, ale również wsparcie działań charytatywnych oraz okazja do promowania czytelnictwa wśród najmłodszych. Akcja ma na celu pokazanie, że nawet niewielki gest może przyczynić się do realnej pomocy innym.

Organizatorzy liczą na duże zaangażowanie lokalnej społeczności i zachęcają do włączenia się w zbiórkę. Dzięki wspólnemu działaniu książki mogą trafić do nowych odbiorców, przynosząc im wiedzę, rozwój i radość z czytania.

Szczegółowe informacje dotyczące terminu i miejsca przekazywania książek dostępne są na plakacie poniżej. Pytania można także kierować do Szkoły Podstawowej w Siecieniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *