Łąck

Gmina Łąck znalazła sposób na wandali

W związku z licznymi incydentami oraz przypadkami niszczenia mienia na placu zabaw koło Przedszkola Niepublicznego “Promyczek” w Zaździerzu zainstalowano system monitoring wizyjny.

Zamontowaliśmy go w porozumieniu z radną Magdaleną Lewandowską oraz sołtysem Jakubem Serafinowiczem – tłumaczy Iwona Sierocka, wójt gminy Łąck.

Plac zabaw objęty jest stałym monitoringiem, którego celem jest zapewnienie bezpieczeństwa dzieci, młodzieży i wszystkich użytkowników, a także ochrona wspólnego mienia.

Prosimy o poszanowanie wspólnej przestrzeni oraz korzystanie z placu zabaw i boiska zgodnie z ich przeznaczeniem. Dbajmy wspólnie o to, aby było to miejsce bezpieczne, czyste i przyjazne dla wszystkich. Dziękujemy za zrozumienie i współpracę – dodaje wójt

To nie koniec, już niebawem monitoring zostanie zainstalowany na kolejnych placach zabaw i boiskach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *