Zatrzymany za kradzież z włamaniem i groźby wobec byłej partnerki

Groził byłej partnerce pozbawieniem życia, włamał się do jej mieszkania skąd ukradł pieniądze i karty bankomatowe. 37-latek z Olsztyna zatrzymany został przez policjantów z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu płockiej komendy. Podczas zatrzymania podejrzany miał przy sobie amfetaminę. Śledczy przestawili mu kilka zarzutów, a decyzją prokuratora mężczyzna objęty został policyjnym dozorem. Ponadto ma zakaz kontaktowania się i zbliżania do pokrzywdzonej płocczanki.

Pod koniec marca płocczanka zgłosiła policjantom kradzież z włamaniem do mieszkania. Sprawca uszkodził drzwi po czym z mieszkania kobiety ukradł m.in. pieniądze i karty bankomatowe. W trakcie czynności policjanci ustalili, że podejrzanym o kradzież z włamaniem jest były partner płocczanki. Zgłaszająca w tracie postępowania zgłosiła śledczym, że mężczyzna poprzez wysyłane wiadomości groził jej pozbawieniem życia, przez co kobieta obawia się o własne  życie i zdrowie.

Mieszkaniec Olsztyna ukrywał się przed policjantami, jednak ci w ramach prowadzonych czynności operacyjnych ustalili, że 37-latek przyjechał do Płocka. Funkcjonariusze na jednej z ulic miasta zatrzymali do kontroli peugeota, którym kierował podejrzewany. Był on kompletnie zaskoczony policyjną kontrolą. W trakcie czynności okazało się, że mieszkaniec Olsztyna ma przy sobie kilka gramów amfetaminy. 37-latek trafił do policyjnego aresztu.

W płockiej komendzie podejrzany o kradzież z włamaniem, uszkodzenie mienia, groźby karalne oraz posiadanie narkotyków usłyszał zarzuty. Decyzją prokuratora objęty został policyjnym dozorem, ma zakaz kontaktowania się i zbliżania do pokrzywdzonej płocczanki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *