wtorek, 3 października 2023
Powiat Płocki

Ukradł alkohol, uciekł ze sklepu

W niespełna dobę po zgłoszeniu kryminalni z Komisariatu w Płocku zatrzymali sprawcę kradzieży rozbójniczej w jednym ze sklepów w powiecie. 39-letni mieszkaniec gminy Słupno usłyszał w prokuraturze zarzuty i objęty został policyjnym dozorem.

W poniedziałek do komisariatu w Płocku zgłosiła się kobieta, która złożyła zawiadomienie o kradzieży rozbójniczej, do której doszło w jednym ze sklepów w powiecie płockim. Kobieta oświadczyła, że mężczyzna ukradł alkohol, po czym wraz z skradzionym towarem zaczął uciekać. Przed drzwiami wyjściowymi pracownica sklepu próbowała go zatrzymać, jednak ten użył wobec niej przemocy i wybiegł ze skradzionym alkoholem.

opowiada podkom. Marta Lewandowska oficer prasowy KMP w Płocku

Sprawą kradzieży rozbójniczej zajęli się kryminalni z komisariatu w Płocku. Funkcjonariusze już następnego dnia namierzyli i zatrzymali podejrzewanego, który ukrywał się poza miejscem swojego zamieszkania.

Wczoraj podejrzany 39-latek doprowadzony został do płockiej prokuratury, gdzie na podstawie zebranego materiału dowodowego, usłyszał zarzuty kradzieży rozbójniczej.

Decyzją prokuratora mieszkaniec gminy Słupno objęty został policyjnym dozorem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *