wtorek, 3 października 2023
Płock

Złodziej kół i katalizatorów samochodowych zatrzymany

Po raz kolejny policjanci operacyjni z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu płockiej komendy udowodnili, że są skuteczni w swoich działaniach. Funkcjonariusze zatrzymali 22-latka podejrzewanego o kradzieże kół i katalizatorów z pojazdów zaparkowanych na terenie miasta i powiatu płockiego. Podejrzewanemu grozi do 5 lat więzienia.

W ostatnich tygodniach do płockiej komendy wpływały zgłoszenia dotyczące kradzieży kół i katalizatorów z pojazdów zaparkowanych na terenie miasta i powiatu. Złodziej działał pod osłoną nocy, a samo odkręcenie kół czy wycinanie katalizatora zajmowało mu dosłownie chwilę.

Sprawą kradzieży zajęli się policjanci operacyjni z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu płockiej komendy. Funkcjonariusze krok po kroku ustalali sprawcę kradzieży. Wczoraj wieczorem na jednej z ulic miasta policjanci zatrzymali podejrzewanego 22-latka.

Dzisiaj zatrzymany mieszkaniec powiatu płockiego usłyszy zarzuty kradzieży kół od kilkunastu pojazdów i katalizatorów. Za te czyny grozi mu do 5 lat więzienia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *