ORLEN S.A.Powiat Płocki

Zadbaj w weekend o zdrowie

Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnych konsultacji w zakresie fizjoterapii oddechowej oraz do nowo uruchomionego punktu poradnictwa psychologicznego. W ramach zainicjowanego przez PKN ORLEN programu zdrowotnego dla mieszkańców Płocka i powiatów płockiego, sierpeckiego oraz gostynińskiego działają bezpłatne poradnie. Najbliższe konsultacje odbędą się w tę sobotę 14 maja w godzinach 9.00-14.00 w Centrum Medycznym Medica zlokalizowanej w płockiej galerii handlowej Mosty.


Porady fizjoterapii oddechowej

Podczas spotkania fizjoterapeuta z Instytutu Gruźlicy i Chorób Płuc w Warszawie pomoże dobrać odpowiednie do wieku i stanu zdrowia zestawy prostych ćwiczeń oddechowych. Przygotujmy się na szczegółowy wywiad zdrowotny, a następnie pomiar saturacji (nasycenie tlenem krwi) wykonywany pulsoksymetrem, tętna i osłuchiwanie klatki piersiowej. Jeśli posiadamy, warto ze sobą zabrać dokumentację radiologiczną, ewentualnie leczenia szpitalnego lub ambulatoryjnego. Spotkanie nie wymaga zakładania odpowiedniego stroju sportowego. Zapisy pod numerem: 22 431 23 50.


Porady psychologa

Wszystkie osoby potrzebujące wsparcia w odzyskaniu poczucia kontroli w obszarze zdrowia, pracy, rodziny i seksualności mogą udać się do specjalistów w dziedzinie psychoonkologii z Narodowego Instytutu Onkologii w Warszawie. Wizytę należy uprzedzić zarejestrowaniem się na indywidualną poradę pod numerem: 22 546 31 11.

Więcej informacji o Programie: www.zdrowiedlaplocka.pib-nio.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *