poniedziałek, 15 kwietnia 2024
Powiat Płocki

Kąpielisko w Soczewce z ratownikami

Wakacje, pogoda, weekend – to idealna kombinacja na wypoczynek. Od jutra (1 lipca) do dyspozycji wypoczywających będzie kąpielisko „Soczewka” nad jeziorem Soczewka w Soczewce.

Przygotowania do otwarcia kąpieliska trwają. Organizatorem kąpieliska jest Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe w Płocku. Od jutra, od godz. 10.00 – 18.00 kąpielisko będzie otwarte i strzeżone.

Także od 1 lipca ruszają dodatkowe weekendowe kursy autobusów oznaczone w rozkładzie jazdy literą „L”. Na terenie gminy Nowy Duninów są również hotspoty – punkty bezpłatnego dostępu do internetu. Co zrobić, by z nich skorzystać? Łączcie się z „WIFI4EU Nowy Duninow”. Jedynym warunkiem skorzystania z usługi jest akceptacja regulaminu. Hotspoty znajdziecie – w Nowym Duninowie: w porcie, parku (od strony ul. Gostynińskiej), kompleksie rekreacyjno – sportowym przy SP w Nowym Duninowie, „Mój Rynek”; bibliotece, sali OSP, Lokalne Centrum Kompetencji w UG oraz sali zebrań w UG. W Soczewce to skwerek, plac zabaw i boisko przy szkole, Gminny Ośrodek Kultury.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *