poniedziałek, 15 kwietnia 2024
Kultura

Odważysz się otworzyć Puszkę Pandory?

Czy kusząca wizja sławy i pasma sukcesów może okazać się wielkim…złudzeniem? Czy nawet z największej porażki może wypłynąć dobro? Otwórz Puszkę Pandory od Moniki Kortez i przekonaj się, co na Ciebie czeka.

Morgan Sangiacomo jest gwiazdą w świecie mody. Niestety, po wielkim sukcesie Armando Corporation w Mediolanie, wiceprezes organizacji zostaje publicznie aresztowany! Wydawałoby się, że już gorzej być nie może, jednak to dopiero początek przykrych doświadczeń, które staną się udziałem kobiety.

Po pewnym czasie atmosfera wokół Morgan staje się nie do wytrzymania. Kobieta z dnia na dzień porzuca więc blichtr świata mody i zaszywa się na końcu świata.

Przed kim i przed czym tak naprawdę ucieka Morgan? Czy da się wymazać poprzednie życie? Może się okazać, że rozwiązanie wszystkich problemów jest na wyciągnięcie ręki – trzeba jedynie zmienić perspektywę, by je dostrzec…

Postanowiła, że przez chwilę ochłonie, a później, krok po kroku, znajdzie najlepsze rozwiązanie. (…) Spojrzała na zegarek. Miała jeszcze kilkadziesiąt minut wolnego czasu, który zamierzała spędzić razem z Markiem. Z nadzieją, że lektura pomoże jej choć odrobinę się uspokoić, sięgnęła po kolejną książkę z serii tych ciągle niedokończonych. Poza tym, jak jej mówiono, czytanie na głos miało pozytywnie wpływać na mózg osoby przebywającej w śpiączce. „Przeminęło z wiatrem” Margaret Mitchel…

Sięgnij po Puszkę Pandory Moniki Kortez i sprawdź, jakie skrywa niespodzianki!

Książka ukazała się nakładem wydawnictwa Novae Res i jest dostępna w sprzedaży na stronie: https://tiny.pl/934vw

O autorce:

Monika Kortez Absolwentka UMK w Toruniu na Wydziale Marketingu i Zarządzania. Od 19 lat prowadzi biuro rachunkowe – jest również biegłym sądowym w tym kierunku. Ze względu na możliwość wykluczania się spraw zawodowych z aktywnością „literacką”, postanowiła przyjąć pseudonim Monika Kortez. Pisanie było sposobem na złapanie oddechu od trudnych, wymagających obowiązków.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *