ORLEN S.A.PłockZdrowie

Bezpłatne porady dla osób chcących rzucić palenie

Wszystkie osoby, którą chcą zerwać z nałogiem palenia zachęcamy do skorzystania z fachowej pomocy lekarza, który właściwie dobierze leki oraz psychologa, który podpowie jak poradzić sobie z objawami odstawienia nikotyny, czy sytuacjami, w których pacjent najczęściej sięgał po papierosa.

Ponadto specjalista pomoże nam zidentyfikować stany emocjonalne, które zwiększają ryzyko powrotu do palenia i razem z nami opracuje plan radzenia sobie w takich sytuacjach. Dodatkowo nasz opiekun wspólnie z rzucającym palenie będzie pracował nad utrzymaniem motywacji i wspierał nas w podjętej decyzji. Rzucenie palenia może zwiększyć ryzyko przyrostu wagi, dlatego pacjentom zapewniona zostanie również pomoc dietetyka.

Zachęcamy do zapisania się na bezpłatną wizytę do Punktu Pomocy Palącym, z której może skorzystać każdy kto jest gotów podjąć próbę rzucenia palenia.
Zapisy na spotkania ze specjalistami w Centrum Medycznym Medica w Płocku przy al. Tysiąclecia 2a (Centrum handlowym Mosty) w sobotę 27 sierpnia w godzinach 9:00 – 14:00 przyjmowane są pod numerami telefonów: 22 211 80 15 lub 801 108 108.

Więcej informacji o Programie: www.zdrowiedlaplocka.pib-nio.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *