niedziela, 3 marca 2024
Płock

Jeden miał je w spodniach, drugi w samochodzie. Płocczanie zatrzymani za posiadanie narkotyków

Policjanci z Komisariatu Policji w Płocku zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy posiadali narkotyki. 33-latek, przewoził je ukryte w samochodzie, 29-latek miał je w kieszeni spodni. Podejrzani usłyszeli zarzuty, za które grozi im teraz do 3 lat pozbawienia wolności.

Kryminalni z Komisariatu Policji w Płocku, realizując czynności na terenie miasta, na jednej z ulic zwrócili uwagę na dwóch mężczyzn, stojących przy samochodzie. Policjanci mieli przypuszczenia, że mogą oni posiadać przy sobie substancje niedozwolone. Natychmiast podjęli czynności. 29-latek, w kieszeni spodni posiadał ponad 2 gramy amfetaminy. U drugiego, wyniku kontroli funkcjonariusze nie znaleźli żadnych substancji. Okazało się jednak, że ford mondeo, przy którym stali mężczyźni jest własnością 33-letniego płocczanina. Kryminalni dokładnie przeszukali pojazd, w którym ukryta była zbrylona substancja. Po wstępnych badaniach dała wynik pozytywny w kierunku kokainy.

Zabezpieczone narkotyki, w ilości blisko 42 gramów zostały przekazane do laboratorium kryminalistycznego, celem dalszej ekspertyzy.
33 i 29-latek zostali zatrzymani i doprowadzeni do komisariatu, gdzie złożyli wyjaśnienia. Podejrzani usłyszeli zarzuty posiadania narkotyków, za co grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *