wtorek, 5 marca 2024
PłockSport

Więcej kibiców na meczach Wisły

Od zaplanowanego na 30 września na godzinę 20:30 spotkania z Piastem Gliwice w 11. kolejce PKO BP Ekstraklasy na Stadionie im. Kazimierza Górskiego w Płocku będzie mogło pojawić się jeszcze więcej kibiców Nafciarzy.

W sezonie 2022/2023 Wisła Płock rozegrała dotychczas cztery spotkania na Stadionie im. Kazimierza Górskiego. Z trybuny wschodniej obiektu każdy z nich obserwował komplet widzów, a bilety błyskawicznie rozeszły się w przedsprzedaży. W związku z ogromnym zainteresowaniem meczami Nafciarzy klub od jakiegoś czasu czynił starania, by zwiększyć liczbę miejsc udostępnianych dla publiczności.

Od 11. kolejki PKO BP Ekstraklasy i pojedynku z Piastem Gliwice (piątek 30 września godz. 20:30), do dyspozycji sympatyków będzie 4 300 miejsc w sektorach C1-C7. To druga zmiana pojemności obiektu w obecnych rozgrywkach. Sezon wystartował od 3 105 miejsc z Lechią Gdańsk (3:0), a w trzech kolejnych starciach z Miedzią Legnica (4:1), Koroną Kielce (2:1) oraz Górnikiem Zabrze (1:1), przy ul. Łukasiewicza 34 gościliśmy 3 500 osób. 

Obserwując wzmożone zainteresowanie meczami naszej drużyny, od jakiegoś czasu szukaliśmy możliwości zwiększenia udostępnianej pojemności stadionu. Udało się to dzięki spełnieniu odpowiednich wymogów dla sektora C7, który pozytywnie zaopiniowały już odpowiednie służby, a także właściciel obiektu Gmina Miasto Płock. Dzięki temu otrzymaliśmy zgodę na zwiększenie liczby miejsc z 3 500 do 4 300

 – powiedział Tomasz Marzec, prezes Wisły Płock.

Sprzedaż biletów na mecz 11. kolejki PKO Bank Polski Ekstraklasy Wisła Plock – Piast Gliwice już trwa – w Wisła Płock FanShop w ORLEN Arenie i Galerii MAZOVIA oraz przez Internet na wislaplock.kupbilety.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *