poniedziałek, 26 lutego 2024
Płock

Wynajmowała mieszkanie, trzymała w nim narkotyki

Policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu płockiej komendy zatrzymali 37-latkę. W wynajmowanym przez kobietę mieszkaniu funkcjonariusze zabezpieczyli kilkadziesiąt gramów narkotyków. Podejrzanej o posiadanie nielegalnych substancji grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

KMP w Płocku

Wczoraj po południu policjanci operacyjni zwalczający przestępczość narkotykową złożyli niespodziewaną wizytę 37-latce. Z ustaleń policjantów wynikało, że kobieta w wynajmowanym mieszkaniu może posiadać znaczną ilość nielegalnych środków. Te ustalenia szybko potwierdziły się.

Policjanci w jednym z pomieszczeń zabezpieczyli kilkadziesiąt gramów substancji. Właścicielka nielegalnego towaru została zatrzymana. Po badaniach narkotesterem okazało się, że zabezpieczone substancje to m.in. MDMA i marihuana. Pozostałe środki poddane zostaną badaniu przez biegłego.

Podejrzana 37-latka usłyszała w płockiej komendzie zarzut posiadania narkotyków. Za to przestępstwo grozi jej kara do 3 lat pozbawienia wolności.

One thought on “Wynajmowała mieszkanie, trzymała w nim narkotyki

  • Jebac kapusi konfidentow ty który doniosłeś pamiętaj znajdą cie i będziesz lokal go po kule tempaku zazdrośniku takich Nie brakuje trzeba tempie kurestwo

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *