wtorek, 28 maja 2024
Płock

Poszukiwany czterema listami gończymi zatrzymany przez płockich kryminalnych. W Katowicach

Dzisiaj rano policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu płockiej komendy zatrzymani 40-latka poszukiwanego czterema listami gończymi. Mężczyzna ukrywał się w jednym z mieszkań na terenie Katowic. Dzięki dobrze przeprowadzonej akcji płockich policjantów, poszukiwany w celu odbycia kary pozbawienia wolności już trafił do aresztu śledczego.

Poranna wizyta płockich „kryminalnych” była ogromnym zaskoczeniem dla 40-latka ukrywającego się w jednym z katowickich mieszkań. Mężczyzna od blisko trzech lat poszukiwany był przez wymiar sprawiedliwości w celu odbycia kary pozbawienia wolności za wyroki dotyczące niealimentacji. Na przestrzeni ostatnich dwóch lat sądy wydały za nimi aż cztery listy gończe. 40-letni płocczanin sukcesywnie zmieniał miejsca pobytu na terenie całej Polski.

Kres jego ucieczkom przed odpowiedzialnością karną postawili policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu płockiej komendy. Poszukiwany w obliczu dobrze przygotowanej i przeprowadzonej akcji „kryminalnych” nie zdążył uciec. Po zatrzymaniu przewieziony został do aresztu śledczego, gdzie oczekiwać będzie na dalsze decyzje sądu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *