wtorek, 5 marca 2024
PłockSport

Mobilna strefa Pucharu Polski

W sezonie 2022/23 Fortuna Pucharu Polski, Polski Związek Piłki Nożnej wraz ze sponsorem tytularnym turnieju – Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie – przygotował wyjątkową akcję skierowaną do kibiców oraz klubów biorących udział w rozgrywkach. W 1/16 finału rozgrywek trofeum Fortuna Pucharu Polski zawita 18 października do Płocka. Na kibiców czekają również liczne konkursy i atrakcje.

UMP

Mobilną strefę Fortuna Pucharu Polski spotkacie w dwóch lokalizacjach:

– Stary Rynek w Płocku, w godzinach 15:30-17:30;

– Stadion Wisły Płock od godziny 19:00.

a w niej liczne konkursy biletowe, animacje, gadżety, a przede wszystkim trofeum Fortuna Pucharu Polski.

Akcja Polskiego Związku Piłki Nożnej i Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie ma na celu popularyzację rozgrywek wśród szerokiej publiczności i krzewienie postawy Fair Play. Bardzo ważna jest ekspozycja trofeum Fortuna Pucharu Polski. Umożliwi ona kibicom kontakt ze sportowcami oraz zachęci młodzież do aktywności sportowej – zgodnie z ideą: każdy ma równe szanse w sporcie.

Fortuna Puchar Polski, zwany też Pucharem Tysiąca Drużyn, to doskonałe odzwierciedlenie tej zasady. Biorą w nim udział drużyny zarówno amatorskie, jak i profesjonalne. To sprawia, że niejednokrotnie jesteśmy świadkami niespodziewanych czy wręcz sensacyjnych rozstrzygnięć, niesamowitych zwrotów akcji i pięknych historii, które potrafi napisać tylko sport, a w szczególności piłka nożna.

Natomiast już o godz. 20.30 początek meczu 1/16 finału Fortuna Pucharu Polski. Na stadionie im. Kazimierza Górskiego w Płocku Wisła Płock podejmie Legię Warszawa. Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *