wtorek, 5 marca 2024
PłockSport

Przygotowania do rundy wiosennej rozpoczęli płoccy piłkarze nożni

Drużyna Wisły Płock rozpoczęła przygotowania do rundy wiosennej sezonu 2022/2023 PKO Bank Polski Ekstraklasy. Na pierwszych zajęciach po zimowej przerwie stawiło się 29 zawodników.

Wisła Płock

Lista piłkarzy, która stawiła się w poniedziałkowe popołudnie na pierwszej w tym roku zbiórce, liczy 29 nazwisk. Wśród nich nie zabrakło między innymi pozyskanego i wypożyczonego niedawno z norweskiego Rosenborg BK Pawła Chrupałły, czy Wojciecha Mazurowskiego z drugiej drużyny. Na zajęciach nieobecni byli za to Dawid Kocyła i Piotr Tomasik (obaj choroby), a także Davo (dołączy do zespołu dziś).

Płocczanie będą trenowali na własnych obiektach do końca tygodnia. 9 stycznia wyruszą w drogę na obóz przygotowawczy do Turcji. W tym czasie rozegrają kilka sparingów.

Kadra Wisły Płock na pierwszy trening w 2023 roku:

  • bramkarze: Bartłomiej Gradecki, Krzysztof Kamiński, Oskar Klon, Oskar Lodziński;
  • obrońcy: Adam Chrzanowski, Igor Drapiński, Steve Kapuadi, Anton Krivotsyuk, Wojciech Mazurowski, Aleksander Pawlak, Jakub Rzeźniczak, Martin Šulek;
  • pomocnicy: Paweł Chrupałła, Radosław Cielemęcki, Dominik Furman, Miroslav Gono, Milan Kvocera, Filip Lesniak, Michał Mokrzycki, Damian Rasak, Mateusz Szwoch, Kristian Vallo, Damian Warchoł, Rafał Wolski;
  • napastnicy: Marko Kolar, Mateusz Lewandowski, Łukasz Sekulski, Adrian Szczutowski, Tomasz Walczak.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *