czwartek, 18 kwietnia 2024
Płock

Love Songs na Walentynki proponuje Płocka Orkiestra Symfoniczna

Koncert walentynkowy już 10 lutego w sali koncertowej PSM! „Love Songs” w wykonaniu wokalistów Kasi Dereń i Michała Grobelnego.

Kasia Dereń – jeden z najbardziej nietuzinkowych głosów polskiej estrady, genialna interpretatorka najpiękniejszych piosenek, obdarowana niezwykłą skalą i siłą wokalu. Kasia ma na swoim koncie współpracę z największymi polskimi gwiazdami. Wokalnie wspierała m.in. Natalię Kukulską, Natalię Przybysz, Paulinę Przybysz, Kamila Bednarka, Sylwię Grzeszczak, Dorotę Dodę Rabczewską, Andrzeja Piasecznego, Kasię Cerekwicką, Justynę Steczkowską, Edytę Górniak, Anię Szarmach i wielu innych.

Kasia na stałe śpiewa u boku znanego DJ Gromee, z którym reprezentowała Polskę podczas Eurowizji w 2018 roku w Portugalii. 12 listopada 2021 r. ukazała się debiutancka płyta Kasi Moje historie, którą promuje singiel Do siebie.

Michał Grobelny – Muzyk, wokalista, pianista. Uczestnik 4 edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo i półfinalista 3 edycji „The Voice Of Poland” w drużynie Tomsona i Barona.

Występował na jednej scenie z wieloma polskimi i zagranicznymi muzykami, m.in. Dorotą Miśkiewicz, Pauliną Przybysz, Patrycją Markowską, Mietkiem Szcześniakiem, Piotrem Cugowskim, Marcinem Wyrostkiem czy Billem Salterem (zdobywcą nagrody Grammy za utwory „Just The Two Of us” oraz „Where is The Love”).

Aktualnie pracuje nad swoją debiutancką płytą w klimacie elektroniczny pop alternatywny, do tego udziela się jako songwriter, kompozytor i aranżer czego wynikiem jest współpraca z wytwórnią Delphy Records oraz powstałe kompozycje takich artystów jak Jagoda Kret, Arek Kłusowski czy zespół Xxanaxx.

Artyści wystąpią w towarzyszeniu sekcji rytmicznej w składzie: Artur Jurek – fortepian, Krzysztof Paul – gitara, Jarosław Stokowski – gitara basowa, Michał Lasota – perkusja oraz Płockiej Orkiestry Symfonicznej pod batutą Ariela Ludwiczaka.

W programie koncertu znajdą się przede wszystkim przeboje z filmów o miłości. Usłyszymy piosenki z Pretty Woman, Titanica, Dreamgirls, Bodyguard, Uwierz w Ducha, Dirty Dancing i Narodziny gwiazdy. Zabrzmią także muzyczne tematy jak energetyczny twist z Pulp Fiction czy nastrojowa melodia z Love Story. Nie zabraknie także doskonale znanych dla polskiej publiczności utworów Miłość Ci wszystko wybaczy z filmu Szpieg w masce oraz hitów Seweryna Krajewskiego jak Wielka miłość z filmu Uprowadzenie Agaty i Uciekaj moje serce z filmu Jan Serce.

Bilety na wydarzenie są dostępne w sprzedaży w cenie 70 zł w kasie biletowej POS oraz w serwisie Bilety24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *